Prienų krašto badmintoninkai  Lietuvos jaunimo ir jaunučių asmeniniuose čempionatuose iškovojo 3 prizines vietas

Augustas Valatka ir Ąžuolas Barkauskas

Augustas Valatka ir Ąžuolas Barkauskas

kvitrina.com

Balandžio 17 d. Druskininkuose vykusiuose RSL Lietuvos jaunimo ir jaunučių asmeniniuose čempionatuose dalyvavę mūsų krašto badmintonininkai (Balbieriškio BK „Svajonė“, Prienų badmintono sporto klubas, Prienų badmintono klubas) iškovojo 3 prizines vietas.

Jaunimo čempionate dalyvavo Augustas Valatka (Prienų BSK), Ąžuolas Barkauskas, Rokas Barkauskas (BK „Svajonė“) ir Deividas Žilinskas (Prienų BK). Augustas Valatka pelnė du apdovanojimus. Asmeninėse varžybose kovoje dėl trečiosios vietos 2:0 įveikė varžovą ir iškovojo bronzos apdovanojimą.

O poroje su Ąžuolu Barkausku dvejetų varžybose tik finale turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir pelnė sidabro apdovanojimus. Ąžuolas Barkauskas asmeninėse varžybose užėmė 6-ąją vietą. Deividas Žilinskas su porininku dvejetų varžybose buvo penktas, o Rokas Barkauskas su porininku – 6-as.

Prienų BK badmintonininkai: Danielius Sukanka, Arnas Jarmalauskas, Dalius Juodsnukis, Gustas  Černevičius, Emanuelis Vnek, Deividas Žilinskas

Prienų BK badmintonininkai: Danielius Sukanka, Arnas Jarmalauskas, Dalius Juodsnukis, Gustas Černevičius, Emanuelis Vnek, Deividas Žilinskas

Jaunučių čempionate dalyvavo Danielis Sukanka, Emanuelis Vnek, Gustas Čekavičius, Arnas Jarmalauskas (Prienų BK). Asmeninėse varžybose geriausiai sekėsi Gustui Čekavičiui, kuris užėmė 6-ąją vietą. Dvejetų varžybose Gustas poroje su Emanueliu Vnek iškovojo trečiąją vietą. Danielis Sukanka ir Arnas Jarmalauskas dvejetų varžybose buvo penkti.

Taip pat skaitykite