Prienų krašto badmintonininkai Vilniuje iškovojo 7 medalius

20171021_191942

kvitrina.com

Spalio 21 d. Vilniuje, „Delfi“ sporto arenoje, vyko CBC Junior antrojo etapo badmintono varžybos. Varžybose dalyvavo žaidėjai iš Vilniaus, Panevėžio, Šakių ir Prienų rajono klubų. Prienų krašto badmintonininkai dalyvavo varžybose su badmintono klubo „Svajonė“ vėliava.

U15 grupės varžybose Prienų kraštui atstovavo 7 žaidėjai: Ąžuolas Barkauskas, Ernestas Leonavičius, Rasa Radžiūnatė, Toma Petraškaitė (Balbieriškio pagrindinė mokykla), Augustas Valatka, Deivydas Žilinskas, Ugnius Mikalauskas, Gvidas Olišauskas („Revuonos“ pagrindinė mokykla).

Vaikinų grupėje geriausiai iš mūsų krašto badmintoninkų pasirodė Augustas Valatka. Jis iškovojo antrąją vietą. Deivydas Žilinskas pusfinalyje pralaimėjo A. Valatkai, bet įveikė varžovą kovoje dėl trečiosios vietos. Ą. Barkauskas ir E. Leonavičius po laimėtų pirmojo turo susitikimų, antrajame patyrė pralaimėjimus ir tęsė kovas dėl 5-8 vietų. Ą. Barkauskas laimėjo kovą dėl penktosios vietos prieš E. Leonavičių. Pastarasis liko šeštas.

Dvejetų varžybose A. Valatka poroje su D. Žilinsku užėmė antrąją vietą. Ą. Barkauskas su E. Leonavičiumi kovoje dėl trečiosios vietos įveikė U. Mikalausko ir S. Olišausko porą.

Merginų grupėje Rasa Radžiūnaitė užėmė antrąją vietą, o Toma Petraškaitė buvo trečia.

Dvejetų varžybose R. Radžiūnaitė poroje su T. Petraškaite buvo nepralenkiamos ir iškovojo pirmąją vietą.

U13 grupės varžybose mūsų kraštą atstovavo Paulius Juškevičius, Laurynas Vaitkevičius (Balbieriškio pagrindinė mokykla), Agnė Stravinskaitė, Matas Stravinskas, Arijus Baranauskas („Revuonos“ pagrindinė mokykla).

Merginų grupėje puikiai pasirodė Agnė Stravinskaitė, iškovodama antrąją vietą.

L. Vaitkevičius buvo šeštas, P. Juškevičius – aštuntas. Dvejetų varžybose M. Stravinskas poroje su A. Baranausku užėmė šeštąją vietą, o L. Vaitkevičius su P. Juškevičiumi – aštuntą.

U11 grupėje varžėsi Arijus Baranauskas ir Matas Stravinskas. M. Stravinskas užėmė penktąją vietą, o A. Baranauskas – devintąją. 

  

Nuotraukos iš asmeninių dalyvių archyvų.

Taip pat skaitykite