Prienų „Rūdupio“ komanda LKF DNB taurės turnyre patyrė visišką fiasko

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai, tragiškai pradėję LKF DNB taurės turnyro mažojo finalo rungtynes, antroje rungtynių pusėje sugebėjo panaikinti 17 taškų deficitą, bet buvo priversti pripažinti „Kėdainių/Triobet“ komandos pranašumą.
Komanda, laikyta favorite žaisti finale, patyrė visišką fiasko.

„Rūdupis“ rungtynes mažame  LKF DNB turnyro finale pradėjo lyg letargo miege. Komanda visiškai nebuvo panaši į komandą, kuri niekada nepasimeta ir kovoja iki paskutinės rungtynių sekundės.
Pirmame kėlinyje „Rūdupio komanda nesusitvarkė gynyboje ir buvo bedantė puolime (10:19).
Antrame kėlinyje Prienų komanda dar gyliau krito į žaidybinę duobę. Po dviejų kėlinių prieniškiai turėjo 14 taškų deficitą (25:39). Trečio kėlinio pradžioje komandas jau skyrė 17 taškų (29:46). Ir tada „Rūdupis“ pabudo. Po trijų kėlinių „Rūdupis“ turėjo tik 5 taškų deficitą (43:48). Prienų komanda ketvirto kėlinio pradžioje netgi išlygino rezultatą (52:52). Deja, daugiau „Rūdupio“ krepšininkai nieko nuveikti nesugebėjo. Kėdainių komanda vėl išsiveržė į priekį (60:65) ir, nors likus 9 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos pavyko sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (62:65), rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 65:69.

Virginijus Šeškus („Rūdupio“ vyr. treneris): „Atsibudome ne antroje pusėje, o antros pusės pabaigoje. Man vakar buvo skaudus pralaimėjimas, gal persidavė tai ir žaidėjams. Gėda, kaip žaidėme pirmą pusę, taip negalima žaisti. Buvau išleidęs visus žaidėjus ir turi atsirasti nors vienas, kuris užveda komandą. Pirmoje pusėje tokio žaidėjo neatsirado. Paskui užsivedėme, galėjome ir laimėti, bet yra kaip yra, ką padarysi.
Yra daug problemų, kurias reikia išspręsti. Mes prieš tai nemažai laimėdavome. Kai laimi, atrodo viskas gerai, o dabar pralaimėjome ir prasidėjo prieštaravimai vienas kitam. Tai iškyla tada, kai komanda pralaimi.
Atvažiavome nepasiruošę. Jeigu būtume vakar laimėję, gal šiandien būtų kitas vaizdas, bet sėkmės pritrūko ir vakar, ir šiandien.“

Gintaras Kadžiulis („Rūdupio“ gynėjas): „Pirmoje pusėje jautėsi vakarykščių rungtynių pasėkmės. Asmeniškai pats jaučiau didelę nuoskaudą dėl vakar ir buvo sunku prisiversti žaisti. Antroje pusėje suaktyvinome gynybą ir viskas apsivertė aukštyn kojomis. Trūko kelių tritaškių ir gal patys būtume džiaugęsi pergale. Sveikiname Kėdainius su trečia vieta.“