„Rūdupio“ krepšininkai atvyko į Groningeną

Antradienį (lapkričio 15 d.) Prienų „Rūdupio“ komanda Groningene (Nyderlandai) žais pirmąsias Eurocup taurės rungtynes su „Gas Terra Flames“ komanda. Tai dar vienas komandos istorinis žingsnis rašant krepšinio klubo „Prienai“ istoriją. „Rūdupio“ vardu rungtyniaujanti komanda per pastaruosius metus iš Nacionalinės lygos vidutiniokės tapo viena pajėgiausių Lietuvos krepšinio lygos komandų, kurios sudėtyje žaidžia tik Lietuvos piliečiai. 2011 m. Prienų komanda iškovojo du titulus: LKL čempionato ir LKF taurės III vietas.
Šiais metais Virginijaus Šeškaus vadovaujama komanda taip pat sėkmingai pradėjo LKL ir BBL čempionatus, o antradienį komandos vardas bus įrašytas ir į Europos klubinio krepšinio istoriją.
„Rūdupio“ krepšininkai atvyko į Groningeną pirmadienį. Krepšininkai susipažino su arena, kurioje reikės žaisti. Treniruotė nebuvo intensyvi. Pasak vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus, po kelionės reikėjo pramankštinti kaulus ir išbandyti krepšius.
Mače su „Gas Terra Flames“ komandai negalės padėti Aurimas Urbutis ir Paulius Ivanauskas. Kiti žaidėjai sveiki ir pasiruošę rungtynėms.
Anot V. Šeškaus, varžovas bus rimtas, bet įveikiamas: „Jei žaisime sau būdingą žaidimą ir pavyks gerai gintis, tai turime neblogus šansus laimėti rungtynes“. Žaidėjai taip pat nusiteikę pozityviai.
Rungtynės vyks apie 3,5 tūkstančio vietų turinčioje salėje. Rungtynių pradžia Lietuvos laiku – 20.30 val. (19.30 val. vietos laiku).

Taip pat skaitykite