Prieniškio sukurtas automobilis startuos Dakare

Prieniškis Darius Biesevičius, kuris automobilių sporto entuziastams gerai žinomas kaip mechanikas, lenktynininkas bei savo konstrukcijos automobilio kūrėjas, žengė dar vieną rimtą žingsnį link tarptautinio pripažinimo.

Gegužę Darius buvo pakviestas į Jungtinių Arabų Emiratų didžiausią miestą Dubajų sukurti originalios konstrukcijos automobilį Dakaro lenktynėms užsakovams iš Kazachstano. Pasak D. Biesevičiaus, iki rugsėjo turi būti pagaminti trys originalios konstrukcijos automobiliai, kurie rugsėjo pabaigoje pirmąjį krikštą priims Faraono ralyje Egipte. Dariui konstruoti automobilius – ne naujiena, nes „Mitsubishi Colt“ pagrindu jo sukurti automobiliai sėkmingai lenktyniavo ir lenktyniauja įvairių šalių raliuose.

Prieniškis pasakojo, jog kontraktas su užsakovais apima ne tik lenktyninio automobilio konstrukcijos sukūrimą, bet ir vėlesnį Lietuvos mechanikų dalyvavimą automobilių priežiūroje įvairių ralių metu.

D. Biesevičius teigė, jog mechanikų komandos branduolį sudarys bendrovės „Earsmotorsport“ vyrai.

Tiesa, užsakymas Jungtiniuose Arabų Emiratuose nesutrukdė Dariaus vadovaujamos bendrovės vyrams sėkmingai ruošti Lietuvos ralio lyderio automobilį.

Taip pat skaitykite