„Prienai“ Vilniuje nepasipriešino prieniškio vadovaujamai komandai

IMGP7731Gruodžio 7 d. „Prienų“ krepšininkai Vilniuje patyrė 10-ąjį pralaimėjimą LKL čempionate. Tikėtis, kad Tado Stankevičiaus auklėtiniai galės rimčiau pasipriešinti Virginijaus Šeškaus kariaunai, būtų naivu, bet norėtųsi daugiau kovos.

Deja, „Lietuvos ryto“ krepšininkai nuo pirmųjų rungtynių minučių parodė, jog neleis „Prienams“ sukurti intrigos šiame mače. Po pirmojo kėlinio prieniškių taškų deficitas siekė 15 taškų (26:11).

Kituose kėliniuose, nors aikštelės šeimininkai kontroliavo žaidimo eigą, skirtumas būdavo mažesnis. Antrajame kėlinyje „Lietuvos ryto“ persvara padidėjo iki 21 taško, po trijų komandas skyrė 26 taškai (69:43). Rungtynes prieniškiai pralaimėjo 30 taškų skirtumu (91:61).

Rungtynės parodė, jog ir patys „Prienų“ žaidėjai netikėjo, jog gali kovoti su V. Šeškaus auklėtiniais, todėl ir neretai jų atakos baigdavosi taip ir neprasidėjusios.

Ovidijus Varanauskas pelnė 19 taškų, Giedrius Staniulis – 17 (12 atkovotų kamuolių), Arnas Labuckas -14, Domantas Šeškus – 8, Vidmantas Sragauskis -3.

Spaudos konferencijos info. basketnews.lt :

Virginijus Šeškus („Lietuvos ryto“ vyr. treneris):

„Matėme, kad Prienų komanda yra „nukraujavusi“, atvažiavo aštuoniese. Manau, jog mes padarėme tą darbą, kurį ir turėjome. Vargu ar kas nors abejojo, kad laimėsime.

Nėra kažkokių ypatingų jausmų dėl to, kad žaidėme prieš mano buvusią komandą. Tarėmės žaisti rimčiau, bet atsipalaidavimas jautėsi. Šios rungtynės tiesiog tokios, kurias reikėjo sužaisti.

Travisas Leslie yra pasigavęs panašų virusą, kaip ir aš. Pauliui Dambrauskui stipriai sumuštas kojos pirštas. Todėl abu nerungtyniavo.

Juškevičiaus trauma neturėtų būti labai rimta. Pirmadienį viskas turėtų paaiškėti. Nebuvo Juškevičiaus ir Dambrausko, tad Edvinas gavo pasireikšti įžaidėjo pozicijoje. Reikia, kad įprastų.“

Tadas Stankevičius („Prienų“ vyr. treneris):

„Norėjosi mažesnio skirtumo. Tiesiog labai stipriai pralaimėjome rungtynių pradžią. Esame ganėtinai išbalansuoti ir tam yra objektyvių priežasčių. Trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose darėme ką galėjome, kad pristabdytume „Lietuvos rytą“.

Buvo ir gerų, ir blogų momentų. Aikštės gynyba buvo kaip šiaudo griebimasis. Žaidėme su metikų komanda, tad aikštės gynyba, galbūt, neatrodo logiškas sprendimas, bet kai negalime gintis 1 prieš 1 ar 2 prieš 2, tenka ieškoti kitokių sprendimų.“