Policija informuoja

Kriminalai

Į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų priėmimo skyrių pristatyta kurčnebylė A. M., gyv. Išlaužo sen., dėl durtinės žaizdos kairėje krūtinės pusėje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Buitinio konflikto metu J. D., gyv. Prienuose, namuose sumušė sugyventinis R. L., gyv. ten pat. Nuvykus nurodytu adresu, virtuvėje matėsi sulaužyti baldai, kraujo dėmė ant grindų. Akivaizdžiai matėsi kirstinė žaizda moters kaktoje, iš nosies tekėjo kraujas. Pokalbio metu J. D. negalėjo nuosekliai paaiškinti įvykio aplinkybių, kalba buvo nerišli, nuo jos sklido stiprus alkoholio kvapas, jai nustatytas sunkus 2.67 girtumo laipsnis. Moteris pristatyta į ligoninę. R. L. sulaikytas ir patalpintas į areštinę.

Gautas R. J., gyv. Balbieriškio sen., pareiškimas, kad jai paskambinęs ir Kauno finansinių nusikaltimų tarnybos darbutoju prisistatęs vyriškis, pasinaudodamas jos padiktuotais asmens kodu bei elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenimis, internetu paėmė 1500 litų kreditą.

Gautas P. K., gyv. Jiezno sen., pareiškimas, kad nuėjęs prie jam priklausančio automobilio Ford Focus, kurį buvo palikęs maždaug 800 metrų atstumu nuo namų, nes kelias buvo užpustytas, pastebėjo, kad išdaužtas durelių stiklas, pagrobta bėgių perjungimo srities galvutė, keturi ratai su padangomis, akumuliatorius.

Z. B., gyv. Šilavoto sen., pranešė, kad jai į laidinio ryšio telefoną, paskambino vyriškis, prisistatė kaip Kauno finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos darbuotojas ir, pasinaudodamas jos padiktuotais elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenimis, iš sąskaitos nuėmė 3000 litų.

Mirtys

Savo namuose, esančiuose Stakliškių sen. Virkininkų k., smaugvirvėje rastas R. B., gim. 1974 m., lavonas be išorinių matomų kūno sužalojimų.

Pakuonyje savo namuose rastas J. K., gim. 1956 m., lavonas be išorinių smurto žymių.

Taip pat skaitykite