Po pusfinalio kovų rajono krepšinio pirmenybėse paaiškėjo finalo dalyviai

Balandžio 7 d. Prienų KKSC arenoje vyko Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių atkrintamųjų varžybų pusfinalio kovos dėl Mažosios ir Didžiosios taurių.

Mažosios taurės pusfinaliuose triumfavo „PVMD-Tango Pizza“ ir „Stadiono“ komandos.
„PMVD-Tango Pizza“ krepšininkai antroje rungtynių pusėje susitikime su „Pakuonio-Energijos“ komanda sugebėjo perimti iniciatyvą ir po dramatiškos kovos laimėjo rungtynes (88:79).  „Stadiono“ krepšininkai gan lengvai susitvarkė su „Šilavoto“ komanda (90:76) ir finale susitiks kovoje dėl Mažosios taurės su „PMVD-Tango Pizza“.

Dramatiškai vyko pirmosios pusfinalio rungtynės dėl patekimo į Didžiosios taurės finalą tarp „Dantransos“ ir „Pušynės“ komandų. Trečiojo kėlinio pradžioje „Dantransos“ krepšininkai turėjo net 17 taškų persvarą, bet „Pušynės“ komanda sugebėjo panaikinti atsilikimą ir išplėšti pratęsimą (72:72). Visgi, jo metu geriau sužaidė „Dantransos“ komanda (87:82) ir žengė į finalą.

Antrosiose pusfinalio rungtynėse tarp „Versmės“ ir BC „Tūzai“ komandų intriguojančių momentų buvo apstu. Rungtynių pradžia šiek tiek šokiravo, nes BC „Tūzai“ užmėtė varžovus tritaškiais ir užtikrintai pirmavo. Tiesa, į pirmo kėlinio pabaigą „Versmės“ komanda pradėjo atsigauti, bet kėlinį pralaimėjo 9 taškų skirtumu (22:31). Antrajame kėlinyje versmiečiams pavyko stabilizuoti žaidimą ir po dviejų kėlinių sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (50:53).
Trečiajame kėlinyje didelių permainų neįvyko. BC „Tūzai“ išlaikė trapų pranašumą (67:72). Bet ketvirtajame kėlinyje pasikartojo pirmojo ketvirčio scenarijus. BC „Tūzai“ karaliavo aikštelėje, įtikinamai laimėjo rungtynes (76:93) ir išlieka kovoje dėl Didžiosios taurės.