Paskutinės reguliaraus „Nostra.lt-RKL“ sezono rungtynės pažymėtos technine pražanga Prienų komandos treneriui ir „Labas GAS-KKSC“ lyderio išvarymu

IMGP9860

Kovo 26 d. Prienų KKSC salėje vykusiose „Nostra.lt-RKL“ čempionato rungtynėse tarp Prienų „Labas GAS-KKSC“ ir Kauno rajono „Omegos“ intrigos tikrai nebuvo. Prienų komanda vakar užsitikrino vietą atkrintamųjų varžybų maratone, todėl leido pailsėti kai kuriems pagrindinės sudėties krepšininkams su nedidelėmis traumomis.

Žymiai patyrusi „Omegos“ komanda pagrindą pergalei paklojo antrajame kėlinyje, kuriame buvo iš žaidimo eliminuotas pagrindinis Prienų komandos įžaidėjas Kajus Okmanas.

„Omega“ sutriuškino „Labas GAS-KKSC“ jaunimą 27 taškų skirtumu (61:88).

Prienų komandai Tomas Janušauskas pelnė 14 taškų, Arnas Tilindė – 10 (11 atkovotų kamuolių), Kajus Okmanas – 9. Po 6 taškus pelnė Vakaris Diškevičius ir Paulius Bartkevičius.

Rungtynės prasidėjo taikliu Arno Tilindės dvitaškiu (2:0), į kurį svečiai atsakė tolimu metimu (2:3). Kajus Okmanas priminė, jog ir Prienų komanda moka pataikyti iš toli (5:3). Deja, „Omega“ laimėjo atkarpą 10:0 ir įgijo 8 taškų persvarą (5:13). Arnas Tilindė ir Paulius Bartkevičius taikliais metimais sumažino atsilikimą iki 3 taškų (10:13). Bet svečiai eilinį kartą „pabėgo“ (10:21). Visgi, kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė Prienų komanda ir po Kajaus Okmano bei Arno Tilindės tritaškių po pirmojo kėlinio komandas skyrė 7 taškai (19:26).

Antrojo kėlinio pradžia aikštelės šeimininkams virto tikru pragaru. „Omegos“ krepšininkai padidino persvarą iki 20 taškų (21:41), o „Labas GAS-KKSC“ prarado pagrindinį savo atakų organizatorių Kajų Okmaną. Jis buvo pašalintas iš aikštelės dėl gautų techninės ir nesportinės pražangų. Kauno rajono komanda siautėjo ir padidino persvarą iki 24 taškų (21:45). Bet aikštelės šeimininkai pakilo po nokdauno ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 20 taškų (32:52).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje faktiškai nepasikeitė. Pasikeitė tik tai, jog Prienų komandoje daugiau laiko aikštelėje praleido jaunimas ir jam tai buvo geras išbandymas. Trečiajam kėliniui įpusėjus „Omega“ pirmavo 25 taškais (36:51). Po Tomo Janušausko sėkmingai užbaigtų dviejų atakų skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 21 taško (40:61). Po trijų kėlinių „Labas GAS-KKSC“ turėjo 25 taškų deficitą (42:67).

Ketvirtajame kėlinyje vyko apylygė kova. Tiesa, pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 28 taškų (46:74). Tomo Janušausko dvitaškis ir Vakario Diškevičiaus tolimas metimas leido sumažinti Prienų komandos atsilikimą  iki 23 taškų (51:74). Bet „Omega“ dar kartą spustelėjo ir Kauno rajono krepšininkų pranašumas šoktelėjo iki 31 taško (54:85). Rungtynių pabaigoje Darius Kuzmickas įsūdė tritaškį ir rungtynės pasibaigė 27 taškų skirtumu (61:88).