Paminėta Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 4-ąją Birštono gimnazijoje buvo minima Tarptautinė mokytojų diena. Jos proga į gimnazijos salę rinkosi ne tik dabartiniai kurorto mokytojai, bet ir dirbę anksčiau.

Minėjimas prasidėjo teatralizuotu pasirodymu, vėliau skambėjo Lauros Budreckytės, Aušros Seniūnaitės, Pauliaus Zdanavičiaus dainos, Meno mokyklos mokinių atliekama muzika.

Sveikinimo žodžius tarė savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė. Ji kartu su administracijos direktoriumi Valentinu Vincu Revucku ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angele Žiūraitiene paskelbė „Metų mokytojo“ nominacijos laimėtoją. Šiuo titulu apdovanota Rūta Vileikienė. Šiai mokytojai apdovanojimas skirtas už sėkmingą darbą, nuolatinį tobulėjimą ir domėjimąsi anglų kalbos dalyko dėstymo naujovėmis, už labai gerais balais moksleivių išlaikomus valstybinius egzaminus ir puikius pasirodymus įvairiuose konkursuose.

Merės padėkomis apdovanoti mokytojai: Mindaugas Bivainis, Rosita Ulinskienė, Algis Guobys, Remigijus Janušaitis.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos įteiktos Rasai Mekionienei, Nijolei Juozaitienei, Ivetai Montvydienei, Dainai Vyšniauskienei, Zitai Simonaitienei, Kęstučiui Joneliūnui.

Muzikine dovana susirinkusiesiems tapo „Eurovizijos“ dalyvės Evelinos Sašenko pasirodymas, kuris buvo palydėtas gausiomis ovacijomis.

Taip pat skaitykite