Pakeitęs komandos lyderį „Snaiperio konkurse“ birštoniškis grįžo namo su nugalėtojo laurais

dominy


Karolis Urba
kvitrina.com

Gegužės 2 d. Kėdainių arenoje prieš finalines RKL „A“ čempionato rungtynes vyko „Snaiperio konkursas“, kuriame dalyvavo 11 komandų atstovų. Prienų „CBet-KKSC“ komandai turėjo atstovauti ekipos snaiperis Mantvydas Gečionis. Bet dėl jo traumos į konkursą buvo deleguotas Dominykas Jurgelionis. Jis patekimą į konkursą pakomentavo paprastai: „Paklaustas, ar norėčiau nuvykti į konkursą, atsakiau taip“.

Dominykas Jurgelionis šiame sezone tritaškius mėtė 54,2 % taiklumu, bet jo pavardė netgi konkurso komentatoriams buvo netikėtumas. Pirmajame etape Dominykas įmetė 13 taškų ir tai buvo ketvirtas rezultatas, bet tokį pat rezultatą parodė dar du dalyviai. Atrankos metimuose dėl patekimo į pusfinalį Prienų „CBet-KKSC“ žaidėjas surinko 11 taškų ir pranoko varžovus. Pusfinalyje birštoniškis įmetė 14 taškų ir vėl turėjo dalyvauti antroje atrankoje, tik dabar dėl patekimo į finalą. Ir vėl Dominykas buvo geresnis (7 prieš 4 iš 15).

Finale kartu su Dominyku varžėsi dar prieš konkursą favoritu vardijamas Gytis Valickas iš „Rivilės“. Pirmasis mėtė Pauliaus Ivanausko auklėtinis ir surinko 20 taškų. Varžovas žinojo rezultatą, bet jo taiklumas neprilygo Prienų komandos atstovui. G. Valickas įmetė 14 taškų.

Dominykas teigė, jog ne iš karto suprato, kad tapo nugalėtoju. „Tik po to, kai įteikė prizą, kamuolį bei dovaną, supratau, jog nugalėjau“, – pasakojo birštoniškis.

Dominykas pradėjo lankyti krepšinio treniruotes būdamas 12 metų. Jo pirmasis treneris buvo Vytautas Račkauskas. Po metų vaikinas treniravosi Prienuose pas Marių Leonavičių. Tiesa, vaikinas prieš tai net 5 metus lankė futbolo treniruotes, bet krepšinis, anot jo, pasirodė įdomesnis.

Dominykas sakė, jog jo pagrindinis sirgalius yra močiutė Virginija.

RKL nuotraukos

Taip pat skaitykite