Padidėjusios investicijos kurortui sukūrė naujas problemas

nusekes-nemunas-birstone-503e32cc7a528Pastaraisiais metais Birštonas pritraukė nemažai investicijų. Jau atsidarė ir dar atsidarys ne vienas sanatorijų korpusas, o tai reiškia, jog į kurortą atvyks daugiau poilsiautojų. Jau dabar renginių metu trūksta stovėjimo vietų automobiliams.

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, išgirdusi šį klausimą, nesuglumo ir pasakė, jog problema administracijai žinoma ir numatyti planai, kaip ją spręsti.

O problema, portalo kvitrina.com žiniomis, bus sprendžiama rekonstruojant gatves. Po B. Sruogos, Jaunimo ir kitų gatvių rekonstrukcijos turėtų visur atsirasti automobilių stovėjimo aikštelės (pagal Algirdo gatvės pavyzdį). Taip pat jas numatoma įrengti šalia Kurhauzo ir stadiono. Turėtų atsirasti dar viena automobilių stovėjimo aikštelė prie sanatorijos „Versmė“

Pasak merės, tai savivaldybės planai, bet automobilių stovėjimo vietomis turės pasirūpinti ir verslininkai.

Iš trijų pusių Birštoną supa Nemunas. Ir tai reiškia, jog į kurortą galima atvykti ne tik automobiliu, bet ir atplaukti laivais. Deja, per pastaruosius metus Nemune, priešais pagrindinę prieplauką, atsirado gana didelė sala, kuri kasmet didėja.

Savivaldybės vadovė N. Dirginčienė paneigė gandus, jog administracija susitaikė su esama situacija ir nebus imtasi jokių veiksmų Nemuno išvalymui. Pasak merės, apie Nemuno uždumblėjimą žino aukščiausieji šalies vadovai ir reikia tikėti, jog lėšos bus skirtos. Gerai, kad taip ir būtų, nes kitu atveju nebereikės tilto per Nemuną, užteks tik tiltelio.

Vidmantas Venclovas

Taip pat skaitykite