Ovidijaus Varanausko vedama „Milasta“ po sudėtingos pradžios palaužė „Savingę“

Vasario 28 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ B diviziono namų rungtynes su Kaišiadorių „Savingė“ komanda. Rungtynių pradžia buvo netikėta ir svečiai pirmavo (0:5). Tada, po kelių nesėkmingų aikštelės šeimininkų atakų, iniciatyvos ėmėsi Ovidijus Varanauskas, kuris išlygino rezultatą (5:5), o Laurynas Miknevičius išvedė komandą į priekį (8:5). Vėliau žaidimas išsilygino. Pirmavo tai viena, tai kita komanda, bet dažniausiai rezultatas buvo lygus (17:17). Ovidijus Varanauskas įsūdė tritaškį (11 tašką per kėlinį) ir Birštono komanda įgijo 3 taškų pranašumą (20:17). Svečiai iš Kaišiadorių atsakė sėkmingomis atakomis (20:21). Kėlinio pabaigoje dar vieną tolimą metimą pataikė Ovidijus Varanauskas ir po pirmojo kėlinio „Milasta“ pirmavo 2 taškais (23:21).
Antrojo kėlinio pradžioje krepšys atsirišo ir kitiems aikštelės šeimininkų žaidėjams. Po Osvaldo Braždžionio, Dominyko Gružinsko ir Ovidijaus Varanausko tritaškių Birštono komanda pirmavo 7 taškais (32:25). Bet svečiai nenorėjo paleisti aikštelės šeimininkų (36:33). Tačiau Birštono komandos žaidėjai jau pajuto žaidimo ritmą ir po sėkmingų atakų bei geros gynybos įgijo 13 taškų persvarą (48:35). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 8 taškai (50:42).
Po didžiosios pertraukos Birštono komanda, kaip jau tapo įprasta, pagerino gynybą ir lyg viesulas padidino skirtumą iki 22 taškų (79:57). Po trijų kėlinių „Milasta“ pirmavo 26 taškais (83:57). Ketvirtajame kėlinyje Birštono komanda lyg lietaus debesys prapliupo tritaškiais. Osvaldas Braždžionis, Dominykas Gružinskas ir Dominykas Jurgelionis taikliais tritaškiais galutinai palaužė varžovus ir Birštono komanda laimėjo rungtynes 32 taškų skirtumu (106:74).

Birštono komandai 26 taškus pelnė Ovidijus Varanauskas, 18 – Osvaldas Braždžionis, 13 – Dominykas Gružinskas, 11 – Laurynas Miknevičius. Tai buvo 19-oji Birštono „Milastos“ pergalė.