Olimpinės dienos renginiuose Kaune dalyvavo ir Prienų „Žiburio“ gimnazistai

Birželio 7-ąją, sekmadienį, Kaune buvo minima Olimpinė diena. Simbolinėje olimpinio deglo nešimo estafetėje dalyvavo du Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokiniai – Kristina Kalakauskaitė ir Povilas Juškevičius.

Olimpinę dieną vyko ir finalinės Lietuvos mokinių olimpinio festivalio atskirų rungčių lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos merginų ir vaikinų komandos.

Gimnazistė A. Valčiukaitė 1000 m distanciją įveikė per 3.31.37 ir užėmė 9-ąją vietą. Vaikinų grupėje šią distanciją įveikęs per 2.49.64 ir pagerinęs asmeninį rekordą Tomas Pagirys užėmė 14 vietą, Mantas Jakučionis šią distanciją įveikė per 3.03.84 ir pagerino asmeninį rekordą. Edvinas Stravinskas asmeninį rezultatą pagerino 400 m distancijoje (0.56.59).

Rutulio stūmimo rungtyje 9 vietą iškovojo Karina Bendinskaitė (9,87 – asmeninis rezultatas), . asmeninį rezultatą pagerino ir Lukas Bartulis – 11,62.

Merginos komandinėse varžybose iškovojo 23, vaikinai 28 vietas.