„Nemunas“ sunkiai, bet antrą kartą įveikė „Kauno policijos“ komandą

IMGP0825

Sausio 17 d. „Nemuno“ futbolininkai žaidė KAFF futsal I lygos rungtynes su „Kauno policijos“ komanda. Tai buvo antrasis komandų susitikimas. Pirmajame „Nemuno“ futbolininkai buvo pranašesni (12:3). Antrasis šių komandų susitikimas buvo kovingesnis ir laimėtoją lėmė tik vieno įvarčio pranašumas.

„Nemunas“  iškart išsiveržė į priekį (2:0). Tiesa, svečiai iš Kauno dar pirmajame kėlinyje skirtumą sumažino iki vieno įvarčio (2:1). Po pertraukos jie rezultatą išlygino (2:2).  „Nemuno“ futbolininkai vėl įgijo dviejų įvarčių persvarą (4:2), bet kauniečiai rezultatą išlygino (4:4). Tik rungtynių pabaigoje Deivido Stradalovo pelnytas  įvartis atnešė „Nemunui“ pergalę (5:4).

„Nemuno“ komandai įvarčius pelnė Vilius Giedraitis, Benas Olencevičius, Matas Barauskas ir Deividas Stradalovas (2).