Namų sienos nepadėjo „Rūdupiui-KKSC“ iškovoti pirmosios pergalės

1466167_540608792690471_1061890038_n

Lapkričio 9 d. Prienų „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai žaidė pirmąsias 2013/2014 m. RKL sezono namų rungtynes. Jų varžove „B“ diviziono „A“ grupėje buvo Kauno VDU-2 komanda. Deja, prieniškiai namų rungtynes žaidė beveik tuščioje Prienų sporto ir pramogų arenoje – mačą stebėjo apie 10 sirgalių.

Tiesa, pastarieji buvo stipriai nuvilti prieniškių žaidimu: komanda žaidė padrikai, puolime buvo visiškai bedantė, o gynyba – kiaura (14:30).

Kituose kėliniuose aikštelės šeimininkai bandė mažinti pirmojo kėlinio deficitą ir iš dalies jiems pavyko. Po dviejų kėlinių skirtumas sumažėjo vienu tašku (28:43), po trijų – dar penkiais (47:57).

Tačiau ketvirtame kėlinyje stebuklas neįvyko. Kauniečiai išlaikė po trijų kėlinių turėtą pranašumą (67:77) ir šventė pergalę, o „Rūdupio-KKSC“ krepšininkams tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

Prienų komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Mantas Gūžys, jo sąskaitoje – 25 taškai, 13 pridėjo Mantvydas Gečionis, 12 – Raimundas Gerbutavičius.