Merkurijus juda vis greičiau, skatina bendravimą ir dalykinių reikalų tvarkymą, Venera slepiasi ir drovisi, Marsas priešus draskys į gabalus.

IMGP5202
Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2023 05 22 – 28 d. d. 
Saulė tik ką įžengė į guvų ir smalsų Dvynių Zodiako ženklą ir dabar keliaudama juo skatins mus daugiau judėti ir daugiau bendrauti. Ją parems Dvynių valdovas Merkurijus. Jis kol kas Jaučio ženkle (praktiškas), bet jau vis greičiau juda pirmyn, todėl ir bendravimo, ypač dalykinio, bus vis daugiau. Tačiau savaitės pabaigoje Saulė patirs nemalonią, šaldančią, stingdančią Saturno įtaką, todėl savaitės pabaiga – laikas, kai sumanymai žlunga, be to, kuo jie ryškesni, didingesni, vaizdingesni, tuo sutiktos kliūtys bus kietesnės, o tėškiamasi į jas bus vaizdingiau. Kitaip tariant, tai laikas, kai dėl savo pačių saugumo ir patogumo ryškias spalvas geriau prigesinti, pasipuošti kuklumu ir ramybe.
Nakties Šviesulys Mėnulis tik ką pradėjo pilnėti ir šią savaitę tik pilnės, kartu skatindamas iniciatyvą rodyti ir visus reikalus tvarkyti vis sparčiau ir vis efektyviau.
Gražuolė Venera neskubėdama keliauja Vėžio ženklu, todėl jausmų bei grožio kūrimo srityse yra apdairi, įtari, linkusi atsitraukti ir saugiai palaukti kokių nors permainų.
Smarkuolis Marsas tik ką pradėjo savo kelią Liūto ženklu ir yra nusiteikęs savo priešus sudraskyti į gabalus. Vadinasi, ir karo lauke turėtų būti arba netrukus bus rimtas pagyvėjimas. Tiesa, pirmadienį ir jis gali sulaukti deramo atkirčio.
Avinas. Savaitės pradžia gali būti sunkoka (patartina pagarbiau žvelgti į kolektyvo nuomonę, net jei ji nėra teisinga), bet vėliau vidinė būsena vis labiau skatins veikti, veikti veikti – galima sakyti, ką tik nori ir kaip tik nori. Gali būti gerų progų imtis piniginių reikalų ir net sulaukti naudos.
Jautis. Jėgų bus vis daugiau, noro bei galimybių tvarkant dalykinius reikalus – irgi vis daugiau, tad ir naudos galima tikėtis vis daugiau. Beje, geras laikas (išskyrus savaitgalį) tvarkyti piniginius reikalus. Įsibėgėja palankus laikas svarbiems, sunkiems darbams namuose.
Dvyniai. Būsite energingi, žvalūs, pilni sumanymų ir kūrybinės energijos. Puikiai seksis daryti tai, kas patinka, tačiau savaitgalį sėkmės procentas smarkiai sumažės. Labai smarkiai. Vis dar palankus metas tvarkyti piniginius, turtinius reikalus. Patiks judėti greitai.
Vėžys. Noras su kuo nors dėl ko nors kovoti ar konkuruoti kažkur pradings, o noras atrodyti gražiai, pasimėgauti gyvenimo malonumais, galbūt sukurti ką mielo, gražaus – liks.  Puikus laikas puoselėti jausmus, nors šioje srityje būsite ganėtinai atsargūs. Drąsos atsiras tvarkant piniginius reikalus.
Liūtas. Būsite energingi, veiklūs, drąsūs ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, nesidairant į šalis ir nesismulkinant dėl priemonių. Šalutinis tokios būsenos efektas gali būti neapdairumas. Bet labai geras laikas sportuojantiems – atrodys, kad laimėjimai patys jūsų ieško. Daug veiklos bus darbe.
Mergelė. Gali gerokai padaugėti darbų darbe, profesijos srityje. Bet daugės ir energijos bei kūrybiškumo, todėl su visomis užduotimis susitvarkysite nesunkiai. Vis geresnis metas kelionėms, su užsieniu susijusiai veiklai, tačiau savaitės pradžia gali būti su kliūtimis.
Svarstyklės. Tam tikras sujudimas gali būti darbe, profesijos srityje. Visgi ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Palankus laikas veiklai, susijusiai su kelionėmis, užsieniu, bet sėkmė šioje srityje gali pradingti savaitgalį.
Skorpionas. Nemažai darbo, svarbių užduočių gali būti darbe, profesijos srityje. Savaitės pradžia gali būti sunkoka, bet vėliau įsibėgėsite. Palankus metas kelionėms arba pramoginei su užsieniu susijusiai veiklai. Puikus laikas palaikyti dalykinius ryšius su svarbiais jums asmenimis.
Šaulys. Darbe darbų ne per daugiausia, užtai labai palankus metas palaikyti, puoselėti ryšius su svarbiais jums asmenimis – ir dalykinius, ir asmeninius. Įsibėgės ir palankus metas kelionei, ypač sportinio stiliaus, tokiai, kuri verčia įtempti jėgas, bet atsilygina puikiais nuotykiais.
Ožiaragis. Gali būti, kad nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, kurių imtis reikės neatidėliojant. Palankus laikas rūpintis sveikatos reikalais, bet tik iki savaitgalio. Labai geras metas palaikyti ir puoselėti ryšius su svarbiais jums asmenimis. Nestigs ir nedidelių pramogų.
Vandenis. Linksmas, smagus metas – tikrai nestigs smagių pramogų ir asmeninės kūrybos. Tiesa, savaitgalį sėkmė šioje srityje gali būti abejotina, atsargumas, apdairumas šioje srityje labai praverstų. Nedidelių darbų gali būti namie. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali pasidaryti įtempti.
Žuvys. Intensyvus laikas – nemažai smagios veiklos gali būti namie, palankus metas įtraukti į ją ir šeimos narius. Kitose srityse irgi gali būti visokios veiklos, kurios imtis reikės neatidėliojant. Palankus metas intensyviai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Ir, žinoma, nestigs smagių pramogų bei kūrybos – gyvenimas bus dar ir gražus.

Taip pat skaitykite