Mantvydo Gečionio šou su Neringa Skadaite pakerėjo publiką

Karolis Urba

LMKL Žvaigždžių dienos konkursas „Taiklusis duetas“ sulaukė didžiausio Prienų akcento, nes konkurse dalyvavo ne tik „Prienų“ komandos krepšininkai, bet ir trys prieniškiai: Domantas, Paulius ir Mantvydas.

Kiekviena iš aštuonių porų per minutę turėjo įmesti kuo daugiau taškų.

Domantas Šeškus su partnere Justina Kraujūnaite pasirinko konservatyvią taktiką ir taškus pelnė tik iš dvitaškio zonos (12).

Nuotaikos tritaškininkas Arnas Labuckas su Santa Okockyte pasikeitė vaidmenimis, nes būtent Santa traukė duetą savo tolimais metimais (17).

Taiklioji rankytė Artūras Milaknis štampavo tritaškius, o jo partnerė Monika Petrauskaitė jų taškų sumą didino taikliais dvitaškiais (27).

Paulius Ivanauskas visus savo taškus pelnė nuo lentos, o jo dueto partnerė Renata Lenčiauskaitė pridėjo ir tritaškių (21).

Centrai Artūras Valeika ir Lina Pikčiūtė ženkliai „perdegė“ ir surinko mažiausiai taškų (7).

Mantvydas Gečionis su Neringa Skadaite nutarė mesti pirštinę A. Milakniui su M. Petrauskaite ir surinko tik vienu tašku mažiau (26).

Nesublizgėjo Gediminas Orelik su legioniere Gerkeiva Council. Jų sąskaitoje tik 14 taškų.

Pajėgūs Arminas Urbutis su Ana Radovič liko treti (22) ir į finalą nepateko.

Finale susitiko du tą pačią taktiką naudojantys dvejetai – Mantvydas ir Neringa bei Artūras su Monika. Antrieji likę Mantvydas su Neringa finale pasirodė nuostabiai ir surinko puikią taškų sumą (32). Artūrui su Monika, norint aplenkti varžovus, reikėjo mesti be klaidų, bet Monikai „nėjo“ metimai, o Artūro tritaškių tiesiog neužteko bendrai pergalei (24).

Konkurso „Taiklusis duetas“ nugalėjais tapo prieniškis Mantvydas Gečionis ir Kauno „Aisčių-LSU“ krepšininkė Neringa Skadaitė.

Primename, jog M. Gečionis yra „Rūdupio-KKSC“ komandos, rungtyniaujančios Regionų krepšinio lygoje, lyderis.

Taip pat skaitykite