Malonus susitikimas Jiezne su vyskupu Jonu Ivanausku

335606679_562766195634787_2866579791165012728_n

kvitrina.com

Kovo 13-ąją Jiezno visuomenės atstovai buvo pakviesti į susitikimą su parapijoje viešinčiu Kaišiadorių vyskupu Jonu Ivanausku. Vizituodamas bažnyčią ir jos institucijas kartu su klebonu Rolandu Bičkausku jis apsilankė gimnazijoje, pirminės sveikatos priežiūros centre bei seniūnijoje, kur jo laukė seniūnijos darbuotojai, seniūnaičiai, įstaigų, NVO atstovai ir bendruomenių pirmininkai. Prisistatydami svečiui jie papasakojo apie savo veiklą, pasiekimus, rūpesčius. Seniūnas Algis Bartusevičius pasidžiaugė gražėjančiu Jieznu, įgyvendintais projektais ir ateities planais. Anot jo, lankydamasis mieste vasarą vyskupas daug geriau pamatys permainas, prie kurių tiesiogiai ar netiesiogiai prisidėjo kiekvienas visuomenės narys.

Vyskupas Jonas Ivanauskas papasakojo apie Kaišiadorių vyskupiją, jos išskirtinę įkūrimo istoriją. Jis sakė esąs maloniai nudžiugintas viešnagės metu aplankytų įstaigų, jų bendruomenių veiklos, pasiekimų. Kaip ir minėjo jiezniečiai, aktyviai šiose veiklose dalyvauja ir bažnyčios bendruomenė, vadovaujama klebono Rolando Bičkausko.

Viešnagei priminti seniūnas Algis Bartusevičius padovanojo vyskupui juodosios keramikos puodelius su seniūnijos herbu. Jo eminencija atsisveikindamas kiekvienam įteikė po paveikslėlį ir palinkėjo seniūnijos visuomenei išlaikyti ir puoselėti tokį glaudų ir šiltą tarpusavio ryšį.

Vyskupas taip pat lankėsi Jiezno gimnazijoje ir Jiezno PSPC.

Taip pat skaitykite