LSDP pirmininkas su Prienų skyriaus bendrapartiečiais bendravo virš 2 valandų

Rugsėjo 14 d. Prienų socialdemokratai sulaukė LSDP pirmininko Algirdo Butkevičiaus, kuris naujienų portalui kvitrina.com patvirtino atvykęs todėl, jog gauna nemažai informacijos, kad ne visos rajono žmonėms aktualios problemos sprendžiamos tinkamai, o socialdemokratai yra valdžioje, todėl pokalbis šiomis temomis būtinas.
Beje, pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, A. Butkevičiaus vizitas turėjo kitą tikslą: įsigilinti į Prienų skyriaus pirmininko J. Palionio ir socialdemokratų frakcijos Taryboje nesutarimų priežastis.
Pats gi J. Palionis nemano, kad jo interviu rajoniniame laikraštyje buvo nukreiptas prieš bendrapartiečių frakciją Taryboje. Tai esą buvo tik signalas koalicijos partneriams, kad didžiausia frakcija labiausiai atsako už aktualių problemų sprendimą, todėl jos balsas turi būti gerai girdimas. LSDP Prienų skyriaus pirmininkas neneigė, jog skyriuje vyksta diskusijos ir išsakomos skirtingos nuomonės, bet tai natūralūs procesai partijoje, kuri savo veikloje vadovaujasi demokratiniais principais.
Skyriaus Tarybos posėdis vyko už uždarų durų virš dviejų valandų ir buvo tikrai karštas, nes po jo socialdemokratai buvo įkaitę ir nekalbūs, niekas nepanoro komentuoti, apie ką buvo kalbėta susitikime su partijos pirmininku A. Butkevičiumi.
Tačiau akivaizdu, kad socialdemokratai buvo ir yra viena iš rimčiausių politinių jėgų rajone ir todėl jie atsakingi už koalicijos priimamus politinius sprendimus, nes rajono žmonės yra įsitikinę, kad rajoną valdo socdemai, o ne kas kitas.
Ką gi, kas turi atsakomybę, tas turi turėti ir svertus. O ar turi juos socialdemokratai dabartinėje valdančiojoje koalicijoje?..

Taip pat skaitykite