LMMKL sezonas prasidėjo „Užuguosčio“ pergale ir „Birštono“ nesėkme

Lapkričio 3 d. įvairiose Lietuvos vietovėse startavo Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygos sezonas. Tą dieną žaidė ir dvi mūsų krašto komandos – „Birštonas“ ir „Užuguostis“.

Birštoniškiams sezono pradžia nebuvo itin maloni, nes savo aikštelėje buvo pralaimėta net 28 taškų (68:96) skirtumu Smalininkų „Nemuno“ komandai. Tiesa, pirmas kėlinys neprognozavo tokios blogos baigties, nes aikštelės šeimininkai jį laimėjo 8 taškų skirtumu (25:17). Visos bėdos prasidėjo antrame kėlinyje, kurį „Birštono“ krepšininkai pralaimėjo 18 taškų skirtumu (13:31). Po pirmos rungtynių pusės aikštelės šeimininkai turėjo 10 taškų deficitą ( 38:48). Kaip nebūtų apmaudu, bet antroje rungtynių pusėje varžovų pranašumas dar išryškėjo. Po trijų kėlinių komandas skyrė 12 taškų (55:67), o po keturių skirtumas padidėjo iki triuškinančio rezultato (68:96).

Kitos nuotaikos po rungtynių buvo „Užuguosčio“ stovykloje. Užuguosčio komanda gan įtikinamai įveikė Aukštadvario „Būrų“ krepšininkus. Tiesa, kiekviename kėlinyje vyko bekompromisinė kova, kurioje per žingsnelį buvo geresni „Užuguosčio“ krepšininkai.
Po pirmo kėlinio Gintauto Sodaičio auklėtiniai turėjo 4 taškų pranašumą (10:14), po dviejų 7 (26:33). Lemiamą skirtumą „Užuguosčio“ komanda susikrovė trečiame kėlinyje, kurį laimėjo 8 taškų skirtumu ir po trijų kėlinių turėjo 15 taškų pranašumą (41:56). Pralaimėtas ketvirtas kėlinys bendram rezultatui įtakos jau neturėjo (64:75).
Sekmadienį savo pirmąsias naujo sezono rungtynes žais „Balbieriškio“ ir „Jiezno“ komandos. „Stakliškių“ krepšininkai pirmame ture yra laisvi.