LMKL „Žvaigždžių dienos“ tritaškių konkurse grumsis patyrusios snaiperės ir jaunos žaidėjos

LMKL „Žvaigždžių dienos“ snaiperės titulą šiemet gins Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ gynėja ir kol kas taikliausia šio sezono LMKL čempionato tritaškininkė Ela Briedytė, pernai atstovavusi „Utenai“. Ją į konkursą deleguoja Lietuvos moterų krepšinio lyga.

Kartu su ja dėl šio titulo „Žvaigždžių dienoje“ Prienuose varžysis dar aštuonios krepšininkės. Tai buvusios „Žvaigždžių dienos“ snaiperės Ligita Kinkevičienė (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“) ir Rima Valentienė (Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“), taip pat Austėja Širšinaitytė (Vilniaus „Jaunieji talentai“), Dovilė Saurazaitė (Kauno „Aistės-LSU“), Gintarė Jasiunskaitė (Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“), Lidija Panasiuk (Šiaulių „Rūta-Universitetas“), Rita Žilinskaitė („Utena“) ir Lina Aglinskaitė (Klaipėdos „Fortūna“).

„Taikliojo dueto“ konkurse dalyvaus šios LMKL žaidėjos: Neringa Skadaitė (Kauno „Aistės-LSU“), Eglė Tarasevičiūtė (Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“), Lina Pikčiutė (Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“), Justina Kraujūnaitė (Vilniaus „Jaunieji talentai“), Renata Lenčiauskaitė (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“), Ana Radovič („Utena“), Santa Okockytė (Šiaulių „Rūta-Universitetas“) ir Garkeiva Council („Fortūna“).

Kaip jau skelbta, „Žvaigždžių dienos“ rungtynėse LMKL komanda varžysis su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine, kuriai atstovaus Arvydas Sabonis, Ramūnas Šiškauskas, Saulius Štombergas, Tomas Pačėsas ir kiti garsūs žaidėjai.

LMKL „Žvaigždžių diena“ vyks sausio 27 d. Prienuose. Šventės pradžia – 14 val. Bilietus platina www.bilietai.lt.

LMKL inf.

Taip pat skaitykite