Traumų išretinta Prienų komanda Šiauliuose buvo sutriuškinta

siauliai

Kovo 22 d.Prienų „TonyBet“ komandai LKL čempionato išvykos rungtynėse su „Šiaulių“ krepšininkai negalėjo padėti Arvydas Šikšnius ir Laimonas Kisielius, todėl buvo aišku, jog mačas bus sunkus. Prognozės pasitvirtino. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai tik pirmajame kėlinyje diktavo sąlygas aikštelėje, kituose jau dominavo aikštelės šeimininkai, kurie sutriuškino „TonyBet“ komandą 20 taškų skirtumu (90:70). Po šio pralaimėjimo Prienų krepšininkai nukrito į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Prienų komanda rungtynes pradėjo neįprastu startiniu penketu – centru žaidė Vaidas Čepukaitis, o sunkiojo krašto pozicijoje – Artūras Valeika. Būtent V. Čepukaitis įmetė pirmuosius „TonyBet“ taškus (0:2, 2:4). Kėliniui įpusėjus dviem taškais pirmavo „TonyBet“ komanda (9:11), o po Žygimanto Janavičiaus tritaškio prieniškių pranašumas siekė 5 taškus (9:14). Likus iki kėlinio pabaigos 2 min. rezultatas vėl buvo lygus (15:15). Prienų komanda kėlinio pabaigoje, po Domanto Šeškaus taiklių baudos metimų, įgijo 3 taškų persvarą (17:20). Deja, po pirmojo kėlinio „TonyBet“ krepšininkų pranašumas buvo vienas taškas (19:20).

Kėlinio pradžia Prienų komandai buvo itin nesėkminga. Po trijų minučių aikštelės šeimininkai jau turėjo 9 taškų pranašumą (33:24). Tiesa, „TonyBet“ krepšininkai gan greitai sumažino skirtumą iki 4 taškų (33:29). Bet aikštelės šeimininkai galingai spurtavo, išnaudodami Prienų komandas klaidas, jie įgijo 11 taškų persvarą (40:29).
Bet V. Šeškaus auklėtiniai nepalūžo ir, laimėję trijų minučių atkarpą 8:0, po dviejų kėlinių turėjo 3 taškų deficitą (40:37).

Kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai padidino savo pranašumą iki 6 taškų (45:39). Po G. Kadžiulio dvitaškio komandas skyrė 2 taškai (45:43). „Šiauliai“ atsakė sėkmingomis atakomis ir pirmavo 9 taškais (54:45). Prienų komanda sugebėjo sumažinti skirtumą iki 5 taškų (55:50), bet po trijų kėlinių „TonyBet“ deficitas buvo 10 taškų (62:52).

Deja, bet lemiamame kėlinyje Prienų komandos žaidimas visiškai išsiderino, ir aikštelės šeimininkai gavo progą ne tik pergalingai užbaigti rungtynes, bet ir sutriuškinti varžovus (90:70).