Lietuvos jauniai Europos čempionato estafetės rungtyje – penkti

Paskutinėje Europos orientavimosi sporto čempionato Prancūzijoje rungtyje estafetėje Lietuvos aštuoniolikmečiai iškovojo penktąją vietą ir teigiama gaida baigė čempionatą.

Lietuvos komandai atstovavo Martynas Tirlikas (I etapas), Justas Misiūnas (II) ir Algirdas Bartkevičius (III). Būtent A. Bartkevičiaus pastangomis komandai pavyko patekti tarp šešių geriausiųjų komandų.

Prieniškis Arnas Deltuva estafetėje dalyvavo mišrioje komandoje, kurioje taip pat bėgo Portugalijos ir Čekijos atstovai. Internacionalinė komanda užėmė trečią vietą. Arnas savo etape (pirmame) parodė geriausią rezultatą.
Nepasisekė šios amžiaus grupės merginoms. Akvilė Preikšaitė  pirmame etape parodė trečią rezultatą, bet neatsižymėjo paskutiniame etapo punkte ir komanda buvo nuimta.
Šešiolikmečiai užėmė 12-tą (merginos) ir 16-tą (vaikinai) vietas. Mišriose komandose Sigita Liachovičiūtė su belgėmis užėmė antrąją vietą, o Laura Žičkutė su Slovakijos ir Ukrainos atstovėmis – ketvirtą.
Šalies rinktinės treneris Audronis Deltuva dieną prieš varžybas prognozavo, jog jauniai turi patekti tarp šešių stipriausių komandų. Prognozė išsipildė su kaupu. Pasak trenerio, smagu, kad lietuviai sugebėjo įrodyti, kad gali varžytis su stipriausiomis žemyno komandomis.

Taip pat skaitykite