Lietuvos badmintono taurės varžybose – Augusto Valatkos ketvirtoji vieta ir Gerdos Trakymaitės sidabras mišrių dvejetų turnyre

 

valatka

kvitrina.com

Rugpjūčio 15 d. įvairiuose šalies miestuose vyko 15-osios Lietuvos badmintono taurės varžybos.

„A“ grupėje dalyvavo trys mūsų krašto atstovai. Augustas Valatka (PSBK) asmeninėse varžybose kovojo dėl prizinės vietos, bet liko ketvirtas. Ąžuolas Barkauskas („Svajonė“) liko 12-as.

gerda

Moterų grupėje Gerda Trakymaitė („Svajonė“) mišrių dvejetų varžybose kartu su partneriu Aivaru Kvederausku žaidė finale, bet pralaimėjo ir liko antri. Asmeninėse varžybose Gerda nepateko į prizininkų gretas.
„B“ grupėje Dalius Juodsnukis (PBK) vienetų varžybose buvo antras. Dar vieną antrąją vietą D. Juodsnukis iškovojo vyrų dvejetų varžybose su partneriu Pauliumi Jūru (Birštono BK).
E“ grupėje iškovotos keturios prizinės vietos. Romutis Juodsnukis (PBK) vienetų varžybose iškovojo trečiąją vietą, o poroje su Žygimantu Slavicku – antrąją. Antrąją vietą užėmė ir Sonata Buikienė (Birštono BK) poroje su Jurga Ravinskiene („Svajonė“). Šioje grupėje Vilma Galinytė (PBK) su Gitana Pšibilskiene buvo trečios.

image1

 

 

Sporto rubrikos rėmėjas

Sporto rubrikos rėmėjas

 

Taip pat skaitykite