Leisgyvis Merkurijus, džiūstanti Venera ir kraugerys Marsas

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2023 10 16 – 22 d. d.

Saulė dabar keliauja ramiu bei nuosaikiu Svarstyklių ženklu, prasilenks su Krintančiu Mėnulio mazgu, todėl daug energijos tikrai neturės su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis – kūrybingumo bus mažai, geros nuotaikos irgi nedaug, mėginimai ieškoti kokių nors kompromisų ar siekti teisingumo greičiausiai baigsis niekuo.
Nakties Šviesulys Mėnulis tik ką pradėjo savo kelią Pilnaties link ir skatins mus imtis iniciatyvos bei veiklos asmeniškai mums svarbiose srityse.
Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus yra Svarstyklėse, todėl yra apdairus, atsargus. Be to, sparčiai judėdamas pirmyn jis prasilenks su Saule, tad bus sudegęs jos spinduliuose ir jo galimybės aktyvizuoti dalykinį gyvenimą bus niekingai menkos. Maža to, abu su Saule prasilenks su Krintančiu Mėnulio mazgu, todėl Merkurijus bus susilpnintas dar kartą. Kitaip tariant, gerai žinomiems, įprastiems darbams, veiklai jėgų pakaks, bet tik tiek. Šiaip, dalykinės kelionės seksis sunkiai, veikla susijusi su žiniomis, informacija irgi bus vangi. Gali pasitaikyti klaidų, informacijos vėlavimo.
Gražuolė Venera keliaus sausu ir dalykišku Mergelės ženklu, tad bus panaši į džiovintą rožę – tiek aistros ir grožio kūrimo galima iš jos tikėtis. Tiesa, savaitgalį bus geras Veneros ir Jupiterio ryšys, tad ir žemiškoms veneroms ateis geras laikas pasidomėti galimybe sulaukti globos ir palaikymo iš šio pasaulio jupiterių, tai yra galingųjų, įtakingųjų. Visgi dangiškasis Jupiteris yra retrogradinis, tai yra laikinai juda Zodiako ratu atgalios tad yra užsiėmęs savais reikalais ir visokioms veneroms daug laiko bei dėmesio skirti nei norės, nei galės. Ne dabar. Kitaip tariant, Veneros valdomose srityse daug veiklos irgi nebus.
Tačiau išties stiprus šią savaitę bus Marsas. Jis išties sparčiai judės pirmyn Skorpiono ženklu, dėl to bus labai veiklus, energingas ir… kraugeriškas. Marsas Skorpiono ženkle puikiai mato oponento silpnąsias vietas ir nepraleidžia progos į jas smūgiuoti kuo taikliau ir kuo smarkiau. Vadinasi, rimtų konfliktų, karo ar tiesiog barnio atveju niekas taikytis, ieškoti kompromisų net nemėgins. Bendra tonacija bus – susikirtimas baigiasi tik prie oponento lavono. Avinas. Tikslas ir priemonės. Būsite energingi, veiklūs ir prie tikslo žengsite tiesiai, nesidairydami, o vardan tikslo veiksite rinkdamiesi tas priemones, kurios yra maksimaliai efektyvios. Geras metas rūpintis kai kuriais piniginiais reikalais, labai geras jis ir rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais.

Jautis. Daug visko. Dabar daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – išorinių aplinkybių arba kito asmens veiklos bei siekių. Beje, ta ana pusė gali būti ganėtinai arši – teks prie to kažkaip prisitaikyti. Išlieka neblogas laikas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Bus puikių progų smagiai pasilinksminti.
Dvyniai. Pirmiausia – darbai. Šią savaitę gali būti nemažai nelabai didelių tačiau svarbių darbų, kurių imtis reikės nuosekliai ir negailint jėgų. Tai pavyks, nuveikti pavyks daug. Taip pat bus progų namus padaryti truputį gražesnius, jaukesnius ir dar liks laiko nedidelėms tačiau smagioms pramogoms.
Vėžys. Namie ir šalia. Ši savaitė svarbių darbų darbe tikriausiai neatneš, tačiau suteiks progų smagiai pasikuisti namie, nuveikti čia ką naudingo ir svarbaus. Už namų ribų gali būti nemažai smagaus bendravimo su maloniais žmonėmis. Taip pat daugės pramogų, kurios vers smagiai pajudėti. Bent jau gali būti tokių progų.
Liūtas. Namai namučiai. Nemažai laiko dėmesio bei pastangų gali pareikalauti namų, šeimos reikalai, darbai namie. Iš tiesų dabar puikus laikas be kompromisų ir negailint jėgų daryti viską taip, kaip turi būti. Galiausiai namiškiai prisitaikys. Atrodo, sėkmė lydės ir siekiant piniginės naudos. Ne, lobių nebus. Galimos trumpos kelionės.
Mergelė. Su malonumu! Būsite atsipalaidavę, šiek tiek jausmingi ir linkę kurti gražius, mielus dalykus, jais nudžiuginti save ir net esančius šalia – mėgaukitės. Sėkmė, tegu ir nedidelė, lydės tvarkant piniginius reikalus, siekiant apčiuopiamos naudos. Galimos neilgos kelionės, išvykos, patiks judėti greitai.
Svarstyklės. Apsukos. Vidinė būsena gali priminti automobilį, kuris garsiai burzgia, bet niekaip nepajuda iš vietos – iš tiesų stabdančių aplinkybių dabar gali būti. Kita vertus, laikas labai palankus drąsiai ir ryžtingai rūpintis savo piniginiais, turtiniais reikalais – tikėtina apčiuopiama nauda.
Skorpionas. Tiesiai šviesiai. Būsite nepaprastai energingi, veiklūs, prie tikslo žengsite tiesiai, nesidairydami ir naudositės tomis priemonėmis, kurios bus pačios efektyviausios. Žinoma, kai kam toks tiesmukumas gali ir nepatikti, bet – tai bus jų problemos. Puikus laikas sportuoti, patiks daug judėti.
Šaulys. Bendraminčiai. Darbe svarbiausi gali būti ne darbai, o kažkokios smagios, malonios aplinkybės. Tačiau sėkmė tikrai lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Taip pat ši savaitė gali atnešti smagaus bendravimo su žmonėmis, kurie į gyvenimą žvelgia panašiai kaip jūs.
Ožiaragis. Darbai, arba… Gana svarbių darbų, užduočių gali būti darbe, profesijos srityje. Visgi čionai smarkiau paskubėti nepavyks, teks viską daryti tiksliai, profesionaliai ir tik tiek. Taip pat ši savaitė yra labai palanki smagioms kelionėms – pailsėti, pasisemti smagių įspūdžių pavyktų kuo puikiausiai.
Vandenis. Siekiai ir jėgos. Svarbių darbų gali būti darbe, profesijos srityje. Viską daryti reikės greitai ir tiksliai. Bet jėgų bei tinkamo nusistatymo irgi bus daug, tad nuveikti pavyks iš ties nemažai. Iš kelionių palankiau grįžti nei į jas vykti, bet pavyktų ir ji. Geras metas kai kuriems finansiniams reikalams.
Žuvys. Galimybės. Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, kurios niekas keisti neketina. Tačiau dabar – labai palankus metas kelionei, ypač tokiai, kuri verčia pasistengti, įtempti jėgas, bet kuri atsidėkoja smagiais nuotykiais. Taip pat dabar labai maloniai nudžiuginti gali santykiai su kai kuriais žmonėmis. Juos puoselėti metas išties puikus.

Taip pat skaitykite