„Labas GAS-KKSC“ panaikino 13 taškų deficitą, bet keli neapgalvoti sprendimai neleido pakovoti dėl pergalės

IMGP4576

Kovo 7 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė namų rungtynes su Kuršėnų komanda. Deja, Pauliaus Ivanausko auklėtiniams nepavyko pratęsti pergalių serijos.

Prienų komanda iki didžiosios pertraukos prastai gynėsi, klydo puolime, o varžovų metimai buvo taiklūs net per aikštelės šeimininkų rankas. Po pirmojo kėlinio „Labas GAS-KKSC“ komandos deficitas siekė 9 taškus (21:30). Antrojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 16 taškų (24:40), o po dviejų kėlinių Prienų krepšininkai atsilikinėjo 13 taškų skirtumu (40:53).

Trečiojo kėlinio pradžioje po Adomo Stančiko tritaškio aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 9 taškų (45:54), bet svečiai labai greitai atkūrė 16 taškų persvarą (46:62).

Prienų krepšininkai surado jėgų grįžti į žaidimą. Osvaldo Mačernio ir Mato Kolesnikovo pastangomis atsilikimas sumažėjo iki 7 taškų (62:69). Po trijų kėlinių komandas skyrė tie patys 7 taškai (64:71).

Ketvirtajame kėlinyje situacija įkaito ir kiekviena ataka tai dar suteikdavo vilčių, tai lydėdavo nusivylimas. Prienų komanda žingsnis po žingsnio artėjo prie varžovų ir likus iki rungtynių pabaigos apie 2 min. skirtumas buvo tik 3 taškai (88:91). Deja, prieniškiai nesugebėjo pasinaudoti galimybe perlaužti žaidimo eigą. Keletas aikštelės šeimininkų klaidų leido svečiams įgyti 8 taškų pranašumą (90:98, 92:100). Mato Kolesnikovo ir Osvaldo Mačernio tritaškiai sumažino skirtumą iki 4 taškų (98:102), bet pralaimėjimo išvengti nepadėjo.

Prienų komandai 20 taškų pelnė Tomas Stankevičius, 18 – Osvaldas Mačernis, 17 – Matas Kolesnikovas, 15 – Kajus Okmanas, 10 – Nojus Lebskas.