„Labas GAS“ išvyka į Panevėžį: pranašumas po dviejų kėlinių, 18 taškų duobė, įspūdingas grįžimas ir skaudus pralaimėjimas

342979138_960019451678002_4463129009856923253_n 2

Balandžio 23 d. Prienų „Labas GAS“ komanda žaidė „Betsafe-LKL“ rungtynes su Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais. Reikia pasakyti, jog po gėdingo pralaimėjimo Alytuje rungtynės Panevėžyje buvo beveik idealios. Nuo pirmųjų minučių Prienų komanda parodė, jog atvyko kovoti dėl pergalės.

Pirmąjį kėlinį Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai laimėjo 3 taškų skirtumu (27:24). Antrajame po Domanto Vilio ir Dariaus Tarvydo tritaškių Prienų komanda įgijo 11 taškų persvarą (37:26). Ir nors aikštelės šeimininkai jau pradėjo perimti iniciatyvą, bet po dviejų kėlinių „Labas GAS“ vis dar pirmavo (46:45).

Kai ketvirtojo kėlinio pradžioje „Lietkabelis“ padidino savo pranašumą iki 18 taškų (54:72), Prienų komanda pradėjo įspūdingą atsigavimo žygį. Likus iki kėlinio pabaigos apie minutei varžovus skyrė tik du taškai (73:75). Komandos apsikeitė taikliais metimais (75:77). „Labas GAS“ surengė ataką ir Dominykas Domarkas išlygino rezultatą.

Deja, teisėjai nutarė, jog Dominykas prasižengė. Žaidėjas nesusitvardė ir jam buvo paskirta techninė pražanga (75:78). „Lietkabelis“ surengė ataką. Teisėjai užfiksavo Prienų žaidėjo pražangą. Marius Kiltinavičius už išsakytą nuomonę dėl incidento su D. Domarku taip pat gavo techninę pražangą. „Lietkabelis“ sumetė visas baudas ir iškovojo pergalę (75:81). „Labas GAS“ komanda lieka su 4 pergalėmis.

Domantas Vilys pelnė 16 taškų, Darius Tarvydas – 15, Dominykas Domarkas – 11.