Kvadrato varžybose – Jiezno komandos triumfas

Jiezno gimnazijos komanda - kvadrato varžybų nugalėtoja

Jiezno gimnazijos komanda – kvadrato varžybų nugalėtoja

kvitrina.com

Lapkričio 25 d. Prienų KKSC salėje triukšmas keletą kartų viršijo lygį, kurį sukelia  Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšinio komandos sirgaliai. Taip audringai už savo komandas sirgo kvadrato žaidėjų palaikymo komandos.

Į 2005 metų gimimo ir jaunesniųjų rajonines mokinių kvadrato varžybas atvyko komandos iš Prienų, Veiverių, Skriaudžių, Šilavoto, Pakuonio, Išlaužo ir Jiezno.

Pirmajame pogrupyje varžėsi Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Išlaužo ir Prienų „Revuonos“ pagrindinių mokyklų bei Veiverių T. Žilinsko gimnazijos mokiniai. Geriausiai šiame pogrupyje sekėsi Išlaužo atstovams, kurie visus savo varžovus įveikė „sausai“ ir užėmė pirmąją vietą. Vieną nesėkmę patyrusi „Revuonos“ komanda buvo antra. Treti pogrupyje liko „Ąžuolo“ atstovai, kurie be pergalių paliko Veiverių T. Žilinsko gimnazijos mokinius.

Antrajame pogrupyje dėl nugalėtojų vardo kovojo Šilavoto, Skriaudžių, Pakuonio pagrindinių mokyklų ir Jiezno gimnazijos komandos. Čia karaliavo Jiezno gimnazijos mokiniai, kurie taip pat „sausai“ įveikė visus savo varžovus. Pakuonio atstovai užėmė antrąją vietą, treti buvo Skriaudžių mokiniai, kurie 2:0 pranoko be pergalių likusią Šilavoto komandą.

Antrąsias vietas pogrupiuose užėmusios komandos kovojo dėl trečiosios vietos, o pirmąsias – dėl nugalėtojų vardo.

Mažajame finale Pakuonio pagrindinės mokyklos komanda 2:0 įveikė „Revuonos“ bendraamžius.
Finale susitiko Išlaužo pagrindinės mokyklos ir Jiezno gimnazijos komandos. Jiezniškiai buvo stipresni ir tapo varžybų nugalėtojais. Abi finale žaidusios komandos atstovaus rajoną zoninėse kvadrato varžybose.

Taip pat skaitykite