Kurkime šventes sau ir kitiems

Vis daugiau miestų ir miestelių pasipuošia eglutėmis. Spindinčios blizgučiais, rankų darbo žaisliukais, šviečiančios tūkstančiais lempučių, žaliaskarės pranašauja artėjančias šventes. Jos teikia vilties ir tikėjimo, kad net po sunkiausių išbandymų ateis gerumo, santarvės metas.

Veiverių seniūnijoje viena po kitos įžiebiamos šventinės eglutės. Po Skriaudžių atėjo eilė Veiverių eglutei. Kurti šventę kartu – smagus, linksmas ir lengvas darbas. Gražų vakarą susirinkusieji pasidžiaugė gausia programa ir vaikų pasekta pasaka „Raudonkepuraitė“. Pro šalį keliaudamas užsuko ir Kalėdų Senelis, pasidžiaugė dainomis, apdovanojo vaikučius saldainiais ir padėjo įžiebti eglutę. Siurprizas visiems buvo gražūs fejerverkai, pradžiuginę didelius ir mažus.

Visa tai pavyko gausioms organizatorių ir rėmėjų jėgoms susivienijus. Prienų rajono savivaldybės organizuotame projektų konkurse dalyvavęs Veiverių bendruomenės centras suvienijo visus. Seniūnija, Veiverių biblioteka, muziejus, kultūros ir laisvalaikio centras, A. Kučingio meno mokykla, Veiverių gimnazijos mokiniai ir mokytojai, M. Butkevičius, V. Ruseckas, socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja padovanojo visiems gražų vakarą.

Veiverių skautai jau 16 kartą iš Lenkijos skautų priėmė Betliejaus liepsną ir atvežė visiems. Su šūkiu „Taika: patinka – visi geros valios žmonės jungiasi į tinklą“ neša jaunimas ugnelę, kad vieni kitiems perduodami palydėtų ją tolyn link Latvijos.

Gera nuotaika dalindamiesi artėsim prie gražiausių metų švenčių. Ne metus, o draugus, gerus žodžius, šiltus apsikabinimus skaičiuodami keliausim per gyvenimą kartu kurdami sau ir aplinkiniams šventes.

Daiva Venclovienė

Taip pat skaitykite