Kriminalai

Gautas S. J., gyv. Išlaužo sen., ir S. V., gyv. Prienuose, pareiškimai dėl to, kad šių metų lapkričio 15 d. S. J. apsiperkant parduotuvėje Maxima, esančioje Prienuose., Vytauto g., nepažįstamas asmuo kilusio konflikto metu apstumdė ir smogė du kartus kumščiu į veidą, bei prisistačius šios parduotuvės apsaugos darbuotojui S. V. ir bandant nutraukti minėtą konfliktą, tas pats asmuo su kitu asmeniu jį apstumdė bei sudavė po 3-4 smūgius kumščiais S. V. į veidą. Dėl patirtų sužalojimų S. J. kreipėsi į Prienų ligoninės priėmimo skyrių, kur jai buvo konstatuotas veido sumušimas. Dėl šio įvykio sulaikyti ir į areštinę uždaryti A. M. ir R.

Gautas V. M., gyv. Kaune, pareiškimas, jog iš garažo, esančio Stakliškių sen., Želkūnų k., pavogtas jos nepilnametei dukrai S. M. priklausantis motociklas. Motociklas rastas, pargabentas ir saugomas Prienų r. PK.

Gautas VĮ „Kauno regiono keliai“ Prienų kelių tarnybos pareiškimas, kad kelio A 16 Vilnius-Prienai-Marijampolė 98 km kairėje pusėje pavogta 75 vnt., 103 km dešinėje pusėje 12 vnt. ir kairėje pusėje 60 vnt. tvoros, apsaugančios nuo žvėrių išbėgimo į kelią, cinkuoto vamzdžio stulpelių.
Žala – 4895 Lt.

Gautas I. R., gyv. Kaune, pareiškimas, kad pavogtas jai priklausantis traktorius-žoliapljovė. Traktorius stovėjo nerakintame angare, esančiame Ašmintos sen. prienų r. Žala – 9576 Lt.

Gautas S. S., gyv. Pakuonyje, pareiškimas, kad iš gyvenamo namo rūsio dingo motorinis pjūklas Stihl ms 1700. Žala 600 Lt.

Gautas S. I. G., gyv. Balbieriškio sen., pareiškimas, kad iš jos name esančio bufeto dingo  du auksiniai žiedai, auksinė grandinėlė, dvi monetos ir du medaliai, bei iš piniginės – 100 litų. Pareiškėja įtarė, kad ją galėjo apvogti V. Ž., gyv. Gargžduose, kuri buvo atvykusi pas jos sūnų, susipažinusi elektroninėje erdvėje. Pristačius V. Ž. tarnybiniu automobiliu į policijos komisariatą, tarnybiniame automobilyje po galine sėdyne, išlipus V. Ž., visa tai rasta V. Ž. patalpinta į areštinę.

Gautas L. D., gyv. Balbieriškio sen., pareiškimas, kad iš jos namų, atidarius vonios ir kambario langus, pavogta trys geltono metalo grandinėlės bei įvairūs sidabriniai papuošalai.

Mirtys

Veiveriuose su smaugvirve ant kaklo rastas A. B. be pastovios gyvenamos vietos lavonas be išorinių smurto žymių.

Taip pat skaitykite