Kokybiškos membranos ir plėvelės sodo augalams

Kuomet sode atliekami įvairūs priežiūros darbai ir norima apsaugoti augalus nuo šalnų, kenkėjų ar kitų nepalankių aplinkos veiksnių, reikalingos specialios apsauginės membranos ir plėvelės. Kaip žinia, augalai, ypač maži daigai yra labai trapūs. Juos gali pakirsti šalnos, apgraužti gyvūnai, kenkia taip pat ir per didelė drėgmė ar saulės spinduliavimas. Todėl apsauginės membranos dažnai būna tiesiog nepamainomos ir be jų neapsieinama auginant kai kuriuos augalus.

Toliau skaitydami šį straipsnį sužinosite, kokios būna skirtingos plėvelių bei membranų rūšys, kaip ir pagal ką jas išsirinkti. Tuo pačiu rasite platų sodo reikmenų asortimentą geromis kainomis ir galėsite įsigyti iš specializuotų tiekėjų internetu.

Tvirta ir patikima augalų apsauga

Augalų membranas ir plėveles reikėtų pasirinkti pagal konkrečius apsauginius poreikius bei augalų rūšis. Reikia pasakyti, jog labai skiriasi apsauginių medžiagų sudėtis ir savybės, todėl vienos plėvelės labiau taikomos nuo vienokių, o kitos nuo kitokių nepalankių aplinkos sąlygų.

Pagal apsauginį poveikį būtų galima išskirti labai įvairias membranų bei plėvelių rūšis. Specializuoti sodo prekių tiekėjai pristato tik patikimų gamintojų produkciją, kuriai būdinga aukšta kokybė. Pas juos rasite nuo šalčio apsaugančių plėvelių, taipogi su pašaliniais nepageidaujamais augalais ir piktžolėmis kovoti skirtų plėvelių, specialių membranų nuo UV spinduliuotės pertekliaus ir t.t. Pasirinkimas gali būti labai platus ir pritaikytas skirtingiems sodininkų poreikiams.

Sodo plėvelėms būdinga aukšta kokybė, tai reiškia, jog jos yra pagamintos iš ekologiškų, tvirtų medžiagų, suteikiančių šimtaprocentinę apsaugą. Skiriasi ir plėvelių bei membranų diametrai, storiai, todėl panaudoti jas galima labai įvairiai – nelygu, kokie Jūsų poreikiai.

Be sodo plėvelių internetinėje parduotuvėje taip pat rasite įvairių kitų augalininkystei skirtų reikmenų. Tai ir įvairūs darbo įrankiai, skirti patiems įvairiausiems darbams sode, augalų ravėjimui, laistymui ir t.t. Susipažinkite su pasiūlymais iš arčiau ir išsirinkite tai, ko reikia Jūsų sodo grožiui gera kaina!

Daugiau apie membranų bei plėvelių sodo augalams pasirinkimą sužinosite: https://sodasirnamas.lt/membranos-ir-pleveles/

Taip pat skaitykite