Klubo susirinkime – politinių aktualijų ir tolesnės veiklos aptarimas

 

Spalio 20 dieną įvyko Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos Prienų moterų klubo susirinkimas. Aptarti LSDP Prienų skyriaus bei LSDMS aktualijų prie karštos arbatos puodelio klubo narės, VšĮ Prienų ligoninės direktorės Jūratės Milaknienės kvietimu, susirinko jaukioje Prienų ligoninės salėje. Susirinkime dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo nario Andriaus Palionio padėjėjos Valė Petkevičienė ir Regina Juočiūnienė.

Vienas iš susirinkimo klausimų – 2016 m. rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą Prienų ir Birštono vienmandatėje ir daugiamandatėje apygardose. Apie tai moterys galėjo pasikalbėti su viena iš kandidačių daugiamandatėje apygardoje, iškeltų visuotiniame LSDP Prienų skyriaus narių susirinkime, Prienų rajono savivaldybės mero patarėja, LSDMS Prienų klubo nare Jūrate Zailskiene bei kandidato į LR Seimą vienmandatėje apygardoje A. Palionio padėjėjomis V. Petkevičiene ir R. Juočiūniene. Moterys vieningai sutarė, kad rinkimų metu labai svarbu vieningai palaikyti iškeltus LSDP kandidatus ir kad rinkimų sėkmė priklauso nuo kiekvieno partijos nario aktyvumo, pasiryžimo dirbti bendram tikslui.

Toliau susirinkimo metu VšĮ Prienų ligoninės direktorė, klubo narė J. Milaknienė moterims paskaitė paskaitą ,,Paprastai apie skydliaukę“.

Vėliau vyko diskusijos apie tradicines prieššventines akcijas, kurias jau keleri metai iš eilės inicijuoja LSDMS Prienų klubas. Jo pirmininkė Danutė Mozūrienė pasiūlė ir toliau jas vykdyti. Buvo susitarta, kad ir šiais metais Advento laikotarpiu moterys inicijuos ir dalyvaus akcijoje „Padovanokime šilumą“. Jos metu visiems, kam to labai reikia, bus dalinami moterų rankų šiluma sušildyti mezginiai – kojinės, kepurės, pirštinės, šalikai ir kt. Buvo pasiūlyta ir bendru sutarimu nutarta pakviesti dalyvauti akcijos veiklose visus LSDP Prienų skyriaus narius.

LSDMS Prienų klubo narės dėkoja Seimo nariui A. Palioniui už nuolat skiriamą paramą Moterų klubo veiklai. Ir šį niūrų rudens vakarą susirinkimo nuotaiką „pasaldino“ jo dovanotas pyragas.

Susirinkimo metu buvo nutarta, kad kitas LSDMS Prienų moterų klubo susirinkimas vyks lapkričio 19 d. 18 val. LSDP Prienų skyriaus būstinėje.

 

LSDMS Prienų klubo informacija

Taip pat skaitykite