Karolio Abramavičiaus auklėtinės parklupdė ir Rumunijos komandą

karolis_2-536x349

Lietuvos U16 merginų rinktinė Europos krepšinio B diviziono čempionate toliau skina tik pergales. Rugpjūčio 14 d. kraštiečio Karolio Abramavičiaus treniruojamos merginos grupės varžybose po sudėtingo pirmojo kėlinio, kurį vienu tašku pralaimėjo Rumunijos komandai, kituose dominavo. Antrajame kėlinyje lietuvės perėmė iniciatyvą, laimėjo jį 16 taškų skirtumu (26:10) ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdamos 15 taškų pranašumą (43:28).

Trečiajame kėlinyje Lietuvos rinktinė buvo įsigijusi 26 taškų persvarą (61:35), o po trijų kėlinių Karolio Abramavičiaus treniruojamos merginos įgijo 18 taškų pranašumą (63:45).

Ketvirtajame kėlinyje dominavusios lietuvės nepaliko jokių vilčių varžovėms ir  laimėjo rungtynes 29 taškų skirtumu (83:54). Lietuvos rinktinei grupės varžybose liko sužaisti rungtynes su Šveicarijos rinktine.