Karantinas pratęstas. Atidaromos parduotuvės, kirpyklos. Mūsų krašte situacija stabili

IMGP0102

kvitrina.com

Šv. Velykų šventės buvo pasitiktos draudimais. Bet ir tada buvo nemažai kalbų, kad švenčių poveikis pasimatys po dviejų savaičių. Artėja Gegužės pirmoji ir Motinos diena, o tai reiškia ilgąjį savaitgalį. Nuo ketvirtadienio leista dirbti parduotuvėms. Judėjimas šalies viduje neuždraustas, tik skleidžiami raginimai laikytis karantino sąlygų ir nevykti pas tėvus, jų neužkrėsti.

Mokslininkai mano, kad artimiausiomis dienomis gali atsiristi antroji koronaviruso banga.

Balandžio 24 d. 7 val. duomenimis, šalyje koronavirusu serga 1410 žmonių. Per balandžio 23 d. prisidėjo 12 atvejų. Tiesa, net 27 pakartotiniai mėginiai teigiami. Deja, sveikatos apsaugos ministras A. Veryga negali aiškiai įvardinti, kodėl didėja pakartotinių teigiamų rezultatų.

Per ketvirtadienį buvo ištirta net 7401 ėmimų ir 2273 neištirtų. Tai reiškia, buvo paimta daugiau negu 9600 mėginių. Pasveiko nuo koronaviruso 430 pacientų, iš jų 91 medikas.

Prienų rajono ir Birštono savivaldybėse situacija stabili. Prienų rajono dviejų pasveikusių asmenų pirmi testai buvo neigiami. Bus atliktas ir antrasis testas. Pagal Prienų rajono savivaldybės pateiktą informaciją,  3
susirgę asmenys sėkmingai sveiksta. Saviizoliuojasi 45 asmenys. Birštono savivaldybėje susirgusiųjų koronavirusu nėra. Saviizoliacijoje taip pat nieko neliko.

Taip pat skaitykite