Jonavos mero taurė – Ievai Sadauskaitei

Prienų KKSC lengvaatlečiai nuolat dalyvauja įvairaus rango varžybose ir jiems sekasi gan neblogai.
Gegužės 14 d. Kristinos Kuzmickienės auklėtiniai vyko į Jonavą, kur rungtyniavo lengvosios atletikos varžybose Jonavos mero taurei laimėti. Varžybos pirmą kartą vyko naujajame miesto stadione.
Šiose varžybose Prienams atstovavo vienuolika Prienų KKSC lengvaatlečių. Varžybos vyko vaikų, jaunučių ir jaunių amžiaus grupėse.
Vaikų grupėje buvo iškovotos keturios prizinės vietos. Pirmąją vietą 100 m bėgime iškovojo Ieva Sadauskaitė, trečiąją – jos komandos draugė Ieva Jasukaitytė. Šalia prizininkų pakylos buvo Miglė Bartusevičiūtė (4-oji vieta) ir Urtė Baranauskaitė (5-oji vieta).

Simonas Kuzmickas užėmė antrąją vietą 100 m bėgime, o Ieva Kreivėnaitė – trečiąją 300 m bėgime.
300 m bėgime dalyvavusi Agota Žuklytė liko aštunta.
Jaunučių amžiaus grupėje buvo iškovotos trys ketvirtosios vietos. Audrius Adamonis ir Rugilė Sadauskaitė liko per žingsnį nuo prizininkų pakylos rutulio stūmimo rungtyje. Ketvirtas buvo ir Nojus Sadauskas 300 m bėgime.

Jaunių amžiaus grupėje 300 m bėgime antras buvo Dovydas Masys.
Pasak Prienų KKSC trenerės Kristinos Kuzmickienės, lengvosios atletikos sezonas įsibėgėja, o sportininkų rezultatai stabiliai gerėja, ir tai džiugina.