Jieznas Laisvės gynėjų dieną paminėjo ir kovomis futbolo aikštelėje

IMG_20200111_124022

Sausio 11 d. Jiezno gimnazijos sporto salėje vyko salės futbolo 3×3 turnyras, organizuotas Jiezno seniūnijos kartu su partneriais – Jiezno gimnazija ir sporto klubu „Jieznas“. Varžybose, kurios vyko rato sistema, dalyvavo keturios Jiezno ir viena Kašonių komandos. Turnyro nugalėtojais tapo „Centro I“ komanda (Ūdrys Žalys, Skirmantas Žalys, Dainius Urbanavičius), laimėjusi visus susitikimus. Antri liko kašoniškiai, kurie iškovojo 3 pergales ir patyrė vienintelį pralaimėjimą nuo turnyro nugalėtojų. „Centro II“ komandos nariai įveikė „Paukščių galo“ ir „Mūrų“ komandas ir tai jiems garantavo prizinę trečiąją vietą. Autsaiderių dvikovoje stipresni buvo „Mūrai“.

Turnyro prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o nugalėtojai ir taure.