Įvadinė konferencija nuteikė veiklai

Balandžio 17-osios rytas penkiems Stakliškių gimnazijos atstovams buvo kitoks. Mes keliavome ne kaip įprasta į pamokas, o į sostinę, į mokykloms skirto projekto „Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas“ įvadinę konferenciją. Ją atidarė švietimo ir mokslo ministras prof. dr. Dainius Pavalkis ir Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje direktorius Bo Haraldas Tillbergas.
Per įvadinę projekto konferenciją lektoriai, žinomi žurnalistai, švietimo specialistai nagrinėjo temas: „Šiandieninės tarptautinės politikos iššūkiai Lietuvai“, „Žiniasklaidos atsakomybė ir vertybinės nuostatos formuojant visuomeninę nuomonę“, „Naujienlaiškio „Aktualijos. Ką manai?“ projekto pristatymas“, „Medijų įtaka visuomenei ir mokyklai“, „Mokykla ir žiniasklaida. Kaip integruoti medijų raštingumą į ugdymo turinį?“.
Susipažinome su medijų ir informacinio raštingumo tematikos integravimo į ugdymo turinį galimybėmis, buvo pristatyta darbo su medijose pateikiama informacija metodika, kuri padės ugdyti mokinių gebėjimus analizuoti spaudoje, radijuje, televizijoje, internete pateikiamą informaciją, lavins kritinį mąstymą.
Džiaugiamės, kad iš 168 mokyklų, pateikusių prašymus dalyvauti šiame projekte, mūsų gimnazija tapo laimingąja ir patekome į atrinktųjų 58 dalyvių – mokyklų skaičių.
Pirmasis projekto akcentas nuteikė mus kūrybingai ir aktyviai veiklai, naujiems darbams.

Konferencijoje dalyvavę gimnazijos atstovai

Taip pat skaitykite