Išvykos rungtynėse Garliavoje – pralaimėjimas

Birželio 9 d. Garliavoje Prienų FK „Nemunas“ futbolininkai žaidė išvykos LFF II B diviziono rungtynes su FK „Garliava“ komanda ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą (1:2).
Rungtynių pradžia buvo tiesiog katastrofiška (0:2). Vėliau žaidimas išsilygino. Nors abi komandos turėjo progų pakeisti rezultatą, abiejų vartai iki pirmojo kėlinio pabaigos buvo apsaugoti.

Antrajame kėlinyje, pasak FK „Nemunas“ trenerio Kęstučio Deltuvos, situacija pradėjo gerėti ir po Dariaus Urbelionio smūgio kamuolys nusileido aikštelės šeimininkų vartuose (1:2).
„Deja, komanda į Garliavą atvyko daugiausia su jaunimu, nes keletas pagrindinių žaidėjų turėjo praleisti rungtynes dėl raudonų kortelių. Turime ir traumuotų“, – iš dalies pralaimėjimo priežastis aiškino K. Deltuva.