„Harmony parke“ vykusioje „Vytauto“ spaudos konferencijoje – oficialus marškinėlių įteikimas broliams Ballams ir V. Šeškaus apgailestavimas dėl mažai jam anglų kalba užduotų klausimų

 

kvitrina.com

Sausio 5 d. „Harmony parke“ Prienų-Birštono „Vytauto“ komandos surengtoje spaudos konferencijoje buvo pristatyti nauji komandos žaidėjai broliai Ballai.

IMGP2713

Tiesa, apie krepšinį kalbų buvo nedaug, nes viskas sukasi apie Ballų šeimą ir Virginijaus Šeškaus sugebėjimus bendrauti su broliais anglų kalba.

IMGP2936

„Vytauto“ strategas daug ką nuliūdino angliškai atsakęs į jam užduotus klausimus, o vėliau apgailestavo, jog jų buvo per mažai. LiAngelo net sutriko išgirdęs klausimą, ar jis turi merginą, bet atsakė, jog atvyko žaisti krepšinį. Po tokio klausimo broliui jaunėlis vos nepalindo po stalu.

IMGP2789

„Vytauto“ prezidentas Norbertas Pranckus įteikė LiAngelo 3-iuoju numeriu pažymėtus marškinėlius, o komandos direktorius Adomas Kubilius jaunėliui LaMelo – 1-uoju.

IMGP2799

99-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius gavo ir krepšininkų tėvas LaVaras, kuris patvirtino, jog jo vaikai išbus „Vytauto“ komandoje iki kontrakto pabaigos.

IMGP2809

Pasibaigus spaudos konferencijai Virginijus Šeškus dar ilgai bendravo su Ballais be jokių vertėjų.

IMGP3038

 

Taip pat skaitykite