Gytis Majauskas ir Ernesta Kurapkaitė – Lietuvos taurės laimėtojai

Gegužės 23 d. Tauragėje vyko ketvirtasis (paskutinis) X Lietuvos badmintono taurės CJ grupės varžybų etapas. Sėkmingiausiai šiame etape sekėsi badmintono klubo „Svajonė“-KKSC žaidėjui Gyčiui Majauskui, kuris vyrų vienetų turnyre (23 dalyviai) iškovojo pirmąją vietą. G. Majauskas ketvirtfinalyje 2:0 (23:21, 21:17) įveikė L. Bendoraitį. Pusfinalyje po dramatiškos kovos balbieriškietis 2:1 (14:21, 21:17, 21:19) privertė pasiduoti M. Užandenį. Finale G. Majauskas susitiko su T. Petrošiumi. Ir vėl, kaip ir pusfinalyje, pirmasis setas buvo pralaimėtas 17:21. Bet „Svajonės“ klubo badmintonininkas nepalūžo, laimėjo du setus iš eilės (21:15. 21:14) ir iškovojo pergalę.

Vyrų dvejetų varžybose G. Majauskas poroje su Dariumi Mieliausku po įtemptos kovos finale 1:2 (21:9, 16:21, 17:21) nusileido Kretingos atstovams Tomui Petrošiui ir Mantui Užandeniui.

Vytautas Bužinskas su vilniečiu Laurynu Bendoraičiu dvejetų turnyre iškovojo ketvirtąją vietą. Vienetų turnyre V. Bužinskas buvo tik dešimtas.

Ernesta Kurapkaitė moterų vienetų turnyre iškovojo trečiąją vietą (13 dalyvių). Tokią pat vietą, žaisdama poroje su vilniete Perla Murėnaite, Ernesta iškovojo ir moterų dvejetų varžybose. Penktąją vietą moterų dvejetų turnyre iškovojo „Svajonės“ klubo pora Dovile Kuzmickaitė ir Rasa Radžiūnaitė.

Susumavus visų 2015 m. keturių X Lietuvos badmintono taurės CJ grupės etapų rezultatus Ernesta Kurapkaitė tapo moterų vienetų, o Gytis Majauskas vyrų vienetų turnyrų nugalėtojais.

Gytis Majauskas ir Darius Mieliauskas vyrų dvejetų varžybose bendroje įskaitoje liko antri. Puikiai šiose taurės varžybose sekėsi ir Vytautui Bužinskui, kuris bendroje įskaitoje iškovojo trečiąją vietą.

Komandos vadovas V. R. Sidaravičius

Taip pat skaitykite