„Guostos“ naujokas svariai prisidėjo prie komandos pergalės prieš KM „Tornado“ jaunimą

IGP5600

Vasario 4 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė RKL čempionato išvykos rungtynes su „ASU-Tornado“ komanda. Permainingos rungtynės pasibaigė „Guostos“ krepšininkų pergale rezultatu 74:70 (26:21, 9:16, 22:12, 17:21).
Stakliškių komandai sėkmę atnešė sėkmingai sužaisti pirmasis ir trečiasis kėliniai, kurie buvo laimėti penkių ir dešimties taškų skirtumu. Tiesa, po dviejų kėlinių Karolio Abramavičiaus vyrukai turėjo dviejų taškų deficitą (37:35). Trečiasis kėlinys leido komandai sukrauti prieš lemiamą ketvirtį 8 taškų persvarą (49:57). Ir nors ketvirtąjį kėlinį laimėjo aikštelės šeimininkai, pergalę rungtynėse šventė „Guostos“ krepšininkai.
Stakliškių komandos gretose išsiskyrė Arturs Pelšs, kuris pelnė 21 tašką. Tiesa, įžaidėjas penkis kartus suklydo, bet tai nesutrukdė jam atvesti komandą į pergalę. Kaip visada, tarp geriausiųjų buvo Tadas Padegimas (12 taškų, 9 atkovoti kamuoliai). Vėl geras rungtynes sužaidė Rytis Leonavičius. Jo sąskaitoje 14 taškų.
„Guosta“ toliau išlieka antroje turnyrinės lentelės vietoje. Vasario 10 d. mūsų krašto komanda Prienų sporto arenoje susitiks su grupės lyderiais – Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkais. Bus įdomu stebėti, kaip atsinaujinusi Stakliškių komanda sužais su lyderiais. Rungtynių pradžia 20 val.