„Guosta“ vos neprisižaidė – Jonavos SK-2 komanda įveikta tik vienu tašku

_IGP9315

Lapkričio 25 d. Prienų sporto arenoje Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė RKL „B“ diviziono rungtynes su Jonavos sporto klubas – 2 komanda.

Likus iki rungtynių pabaigos apie 2 min. „Guostos“ krepšininkai turėjo 5 taškų pranašumą (82:77). Deja, dvi iš eilės klaidos puolime situaciją aikštelėje įkaitino iki verdančio vandens temperatūros (82:81).

Dar viena nepavykusi ataka paliko varžovams apie 30 sek. palaidoti „Guostos“ darbą per visus kėlinius. Bet Stakliškių komandos stovyklą aplankė sėkmė – sugebėta apsiginti ir iškovoti pergalę vieno taško skirtumu – 82:81 (23:20, 27:26, 19:13, 13:22).

Rungtynės prasidėjo svečių pretenzijomis į pergalę (2:7, 7:14). Ir tik likus iki kėlinio pabaigos 5 min. „Guostos“ krepšininkai pabudo. Per dvi minutes skirtumas buvo sumažintas iki 3 taškų (16:19), o dar po 1,5 min. Stakliškių komanda pavijo varžovus (19:19). Spurtas tęsėsi, ir po pirmojo kėlinio Karolio Abramavičiaus auklėtiniai pirmavo trimis taškais (23:20).

Antrojo kėlinio pradžioje trys Renaldo Simanavičiaus tritaškiai leido „Guostai“ padidinti skirtumą iki 7 taškų (32:25). Apie kėlinio vidurį Stakliškių komanda jau pirmavo 9 taškų skirtumu (41:32). Tiesa, padidinti savo pranašumą K. Abramavičiaus auklėtiniai nesugebėjo. Varžovai spurtavo ir likus iki kėlinio pabaigos apie 1,3 min. komandas skyrė tik vienas taškas (42:41). Bet „Guostoje“ atsirado gelbėtojų (Vytautas Vaikšnis, Tadas Padegimas, Renaldas Simanavičius) ir po dviejų kėlinių komanda išsaugojo 4 taškų persvarą (50:46).

Trečiajame kėlinyje „Guosta“ išlaikė iniciatyvą ir visą kėlinį užtikrintai pirmavo. Po trijų kėlinių Stakliškių komandos persvara siekė 10 taškų (69:59).

Jei pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje „Guosta“ sugebėdavo išlaikyti padorų pranašumą (77:69), tai antroje žaidimas pradėjo strigti ir varžovų bandymai priartėti pradėjo duoti naudos (77:73, 80:77). Likus iki rungtynių pabaigos mažiau nei minutei komandas skyrė tik vienas taškas (82:81).

„Guostos“ komandoje daugiausiai taškų pelnė ir buvo lyderis Tadas Padegimas (23 taškai, 9 atkovoti kamuoliai). 19 taškų į pergalės krepšelį pridėjo Renaldas Simanavičius. Dviženklę taškų sumą taip pat surinko Rytis Leonavičius (13) ir Ernestas Mankauskas (10).