Gruodžio 8–14 d. Birštono savivaldybės veiklos apžvalga

Gruodžio 8 d. savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė dalyvavo „Carito“ bendruomenės Advento vakaronėje. Renginio metu skambėjo muzika, buvo deklamuojami sonetai. Pagerbtas Seimo nario Juozo Palionio ir ilgametės „Bočių“ narės Reginos Kikilienės atminimas.

Mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius dalyvavo viešojoje konsultacijoje dėl švietimo strategijos po 2012 m.

Gruodžio 10 d. įžiebta pagrindinė kurorto Kalėdų eglė. Skambėjo dainos, vyko įspūdingas ugnies šou, visiems džiaugsmą kėlė Kalėdų senelis. Merė Nijolė Dirginčienė Birštono ir Siponių viešosioms bibliotekoms akcijos „Knygų Kalėdos“ proga įteikė vertingą dovaną – naujų knygų, kuriomis galės džiaugtis visi bibliotekos skaitytojai. Dovaną įteikti padėjo mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius.

Gruodžio 12 d. merė dalyvavo Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos posėdyje. Į paskutinį posėdį šiais metais susirinkusi Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) valdyba aptarė aktualius geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo, korupcijos prevencijos, valstybinio audito savivaldybėse ir bendruomenių rėmimo klausimus.

Vėliau ji dalyvavo Lietuvos kurortų asociacijos prezidiumo posėdyje.

Gruodžio 13 d. merė Vilniuje susitiko su ministerijų atstovais.

Gruodžio 14 d. Birštono viešojoje bibliotekoje lankėsi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Anot jos, tai viena geriausių ir inovatyviausių bibliotekų šalyje. Prezidentei buvo aprodytos bibliotekos patalpos, ji susipažino su įstaigos darbuotojų kolektyvu, vyko susitikimas su klubo „Mama, mažylis ir knyga“ nariais, vaikučiai kartu su tėveliais ir bibliotekos darbuotojomis sekė pasaką ir čia pat ją suvaidino, šalies vadovė taip pat susitiko su nuolatiniais bibliotekos lankytojais. Prezidentę ypač sudomino bendras bibliotekos ir sanatorijos „Tulpė“ biblioterapijos projektas. Ji ragino visus prisidėti prie akcijos „Knygų Kalėdos“. Prezidentė merę Nijolę Dirginčienę pagyrė dėl puikiai tvarkomo miesto ir rūpinimosi birštoniečių gyvenimu.

 

Taip pat skaitykite