„Goverla“ pasavo, prieniškiai surengė intensyvią treniruotę

IMGP6158Rugsėjo 18 d. planuotos rungtynės tarp Prienų „TonyBet“ ir Ivano-Frankovsko „Goverlos“ komandų neįvyko, nes Ukrainos komanda tiesiog neatvyko į Prienus.

Prieniškių vyr. treneris Virginijus Šeškus apgailestavo dėl susiklosčiusios situacijos ir nutarė surengti intensyvią treniruotę, padalinęs krepšininkus į dvi komandas. „Žaliųjų“ garbę gynė Žygimantas Janavičius, Antanas Udras, Martynas Linkevičius, Vaidas Čepukaitis , Tomaš Romanovskij ir Mantas Gūžys. „Baltųjų“ komandoje žaidė Paulius Ivanauskas, Dainius Šalenga, Laimonas Kisielius, Artūras Valeika,  Domantas Šeškus, Dovydas Šemeklis.

Buvo žaidžiami keturi kėliniai po 14 minučių. Po pirmojo kėlinio „Baltieji“ pirmavo dviem taškais (17:19), po antrojo rezultatas buvo lygus (29:29). Trečiajame kėlinyje „Baltieji“ įgijo 5 taškų pranašumą (31:36), bet Ž. Janavičiaus vedami „Žalieji“ po trijų kėlinių persvėrė rezultatą savo naudai (39:38). Ketvirtoje rungtynių atkarpoje sėkmės svarstyklės buvo palankios tai vienai, tai kitai komandai. Vis tik mačas pasibaigė taikiai (52:52). Nugalėjo draugystė.

Primename, jog naująjį sezoną „TonyBet“ krepšininkai pradės rugsėjo 27 d. Kėdainiuose, kur vyks BBL ketverto taurės turnyras.

 

Karolis Urba

Taip pat skaitykite