Geriausieji Birštono petankės meistrai tarptautiniame „Martin Winter“ turnyre – antri

„Ferrum“ trejetas (centre)

„Ferrum“ trejetas (centre)

kvitrina.com

Rugpjūčio 4‒5 dienomis Kaune vyko trejetų ir dvejetų tarptautinis petankės „Martin Winter“ turnyras, kuriame dalyvavo ir geriausieji Birštono sveikatingumo klubo „Šilagėlė“ petankės meistrai. Irma Gedminaitė, Paulius Bagdanavičius ir Vytautas Gedminas šiame turnyre startavo kaip komanda „Ferrum“.

Ferrum - antra vieta Martin Winter turnyre 2018

Rugpjūčio 4 d. į startą stojo 15 trejetų. Po keturių atrankos turų išaiškėjo 8 finalininkai, o kitos komandos kovojo dėl 9‒15 vietų. „Ferrum“ turnyrą pradėjo keturiomis pergalėmis ir po atrankos etapo pateko tarp aštuonių stipriausiųjų komandų. Finaliniame etape Birštono trejetas sėkmingai įveikė ketvirtfinalį, pusfinalį ir finale susitiko su „Warriors“ komanda iš Latvijos, kuri taip pat iki finalo žygiavo be pralaimėjimų. Finalinis susitikimas „Ferrum“ trejetui prasidėjo labai prastai (0:7). Tiesa, Birštono komanda sugebėjo ne tik panaikinti 7 taškų deficitą (8:7), bet ir įgyti 4 taškų persvarą (11:7). Deja, finišo tiesiojoje geriau sekėsi Latvijos komandai, kuri laimėjo rezultatu 13:11. „Ferrum“ trejetas iš Birštono liko antras.

Turnyre dalyvavo ir birštoniškis Robertas Travkinas, kuris kartu su dviem kauniečiais susibūrė į komandą „Alio garažas“. Jie tapo „Paguodos“ turnyro trečiosios vietos laimėtojais ir bendroje įskaitoje užėmė 11-ąją vietą.

Rugpjūčio 5 d. „Ferrum“ dvejetui (Vytautas Gedminas, Paulius Bagdanavičius) klostėsi ne taip gerai. Tiesa, jie pateko į finalinę grupę, bet patyrė du pralaimėjimus ir kovojo tik dėl 7-osios vietos. „Ferrum“ komandai pavyko „trenkti durimis“ – iškovota 7-oji vieta.

 

Taip pat skaitykite