Geriausia kurorto koncertinė salė – jauniesiems dainininkams

kvitrina.com

Sausio 7 d. Kurhauze vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė” Birštono savivaldybės turas. Norą dalyvauti 22 -ame konkurse pareiškė 8 savivaldybės kolektyvai ir pavieniai asmenys. Tai, kad konkurso etapas vyko geriausioje kurorto koncertinėje salėje, parodo, kad Birštone vaikams skiriama daug dėmesio.
Dalyvių pasirodymus vertino autoritetinga komisija (pirmininkė Audronė Žigaitytė – Nekrošienė), sudaryta iš kviestinių ir Birštono meno atstovų.


Geriausiu atrankos turo pasirodymu komisija vienbalsiai pripažino Adrijos ir Austėjos Suchockaičių (vadovė Ramunė Liutvynskienė) pasirodymą. Į kitą etapą, kuris vyks Marijampolėje, taip pat pateko Ugnė Naudžiūnaitė (vadovė Ramunė Liutvynskienė), Gustas Grigaras (vadovė Ramunė Liutvynskienė), kvartetas „Spygliukai“ (vadovė Lijana Stakauskaitė), Meida Mikalaitė (vadovė Natalija Kesminienė), Emilija Radvilavičiūtė (vadovė Natalija Kesminienė).

Atrankos turas praėjo šiltoje aplinkoje. Žiūrovai negailėjo plojimų konkurso dalyviams, kurie taip pat buvo apdovanoti ir atminimo dovanėlėmis.

Atrankos turą stebėjo Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Vytas Kederys, kuris ne tik tarė sveikinimo žodį, bet ir prisiminė, kaip pats dalyvavo „Dainų dainelės“ konkurse.

Taip pat skaitykite