Gerbiami Prienų ir Birštono krašto žmonės!

Andrius Palionis Sveikinimas

Skubėdami atsisveikinti su išeinančiais metais, trumpam sustojame, kad grįžtelėję atgal įsivertintume dienų ir nueito kelio prasmę. Dėkoju visiems, kurie buvote drauge darbuose, šventėse, rūpesčiuose, ieškojimuose.

Jūs visi, gerbiami Prieniečiai ir Birštoniečiai, tiesiogiai prisidėjote prie mano parlamentinės veiklos. Jūsų ir visos mūsų Valstybės piliečių gyvenimo gerovės kūrimui esu pateikęs 79 teisės aktų projektus, iš kurių 42 jau yra Seimo patvirtinti ir priimti.

Džiaugiuosi, kad mano teiktas Miškų įstatymas su kolegų, Seimo narių, pagalba buvo priimtas. Juo Lietuvoje išsaugotos visos 42 urėdijos ir darbo neprarado 350 urėdijose dirbančių žmonių. Mano inicijuotas įstatymo projektas dėl Akcizų lengvatos biodegalams 2015 m. gruodžio 10 d. buvo priimtas kartu tvirtinant ir 2016 m. Valstybės biudžetą.

12390880_10204074560544030_859514532766523478_n

Ši įstatymo pataisa padėjo išsaugoti 66 mln. eurų 2016 m. šalies biudžete. Paskaičiuota, kad dėl įstatymo dėl Akcizų lengvatos biodegalams Valstybė papildomai 2016 m. gaus 10,7 mln. eurų pajamų, kurios leido padidinti švietimo sistemoje dirbančių žmonių atlyginimus.

Seimo nario darbas įpareigoja prisidėti ir prie mane išrinkusių žmonių krašto gražinimo.

Bendradarbiaujant su Prienų rajono ir Birštono savivaldybėmis 2015 m. pavyko įgyvendinti ar pradėti vykdyti šiuos projektus: pradėtas Puzonių kelio Birštono savivaldybėje asfaltavimas. Nutiesta 900 m šio kelio asfalto danga. Įgyvendintas Birštono žiedinės sankryžos projektas. Kasmet pasirūpinu Prienų sporto arenos finansavimu. Šiemet, 2015 metais, arenos veiklai skirta apie 420 tūkst. eurų. Sėkmingai įvyko konkursas dėl Nibrių kaimo kelio, esančio Jiezno seniūnijoje, Prienų r. savivaldybėje, žvyravimo. Jau greitai turėtų prasidėti ir kelio žvyravimo darbai.

Savo kūrybiniais projektais, skirtais Kovo 11-ajai, (rašinio „Laiškas Gimtinei, Žemei, Žmogui“ konkursas), Motinos dienai (dailyraščiu rašyta Padėka mamai), kviečiau visus Just. Marcinkevičiaus Žemės žmones stovėti gimtosios kalbos sargyboje. Asmeniškai prisidėjau ir prie Poeto gimtinės Važatkiemyje puoselėjimo.

Kiekvieną 2015 metų dieną visi drauge rašėme savo darbų metraštį gimtinės ir tautos istorijoje. Dėkoju už man suteiktas galimybes dirbti, eiti ir augti drauge su Prienų ir Birštono kraštu ir jo žmonėmis. Tikiuosi, kad ir ateinantys 2016-ieji metai bus dosnūs nuveiktais darbais ir gražiomis mūsų visų iniciatyvomis bei sumanymais.

Linkėdami vieni kitiems meilės savo artimui ir santarvės bendruomenėje, pasitikime šilčiausias metų šventes – Šv. Kalėdas ir Naujuosius metus!

Linkiu Jums Sveikatos, Ramybės, Jaukumo, Meilės, Vilties ir Tikėjimo –

Lietuvos Respublikos Seimo narys                    

Andrius Palionis

Taip pat skaitykite