Futbolo klubui „Prienai“ – 10

Ignas Mineikis

Gruodžio 13 d. „Karališkosios rezidencijos“ konferencijų salėje susirinkusi rajono futbolo bendruomenė paminėjo tris svarbius įvykius: Lietuvos futbolo 90-metį, klubo „Prienai“ 10-metį ir „Rūdupio“ komandos triumfą LFF II lygos Pietų zonos čempionate.

Renginyje taip pat dalyvavo rajono savivaldybės ir Lietuvos futbolo federacijos vadovybė.

Buvo malonu stebėti, kad pirmiausia į sceną pakilo jaunieji futbolininkai, nes būtent jie ateityje kurs klubo istoriją. Vėliau į sceną vienas po kito žengė šių metų LFF II lygos Pietų zonos nugalėtojai – „Rūdupio“ futbolininkai. Nugalėtojų taurė, rajono savivaldybės prizai ir LFF apdovanojimai atsidūrė futbolininkų rankose. „Rūdupio“ komandoje šį sezoną žaidė šalyje žinomi ir vietiniai futbolininkai. Kai aikštelėje kartu matai Darių Maciulevičių, Tadą Stralecką ir Deividą Pašukevičių, supranti, kodėl futbolas vadinamas sporto karaliumi.

Stebėjau paskutines sezone rungtynes, kuriose sprendėsi nugalėtojų likimas, ir buvau sužavėtas „Rūdupio“ komandos žaidimu. Kai futbolininkai išbėga į aikštę ir jauti jų užsivedimą, supranti, jog pergalė bus pasiekta.

Kad „Rūdupio“ komanda turi charakterį, įrodo tas faktas, kad po pirmojo rato ji, buvusi aštuntoje vietoje, čempionato pabaigoje pakilo į pirmąją.

Oficialią ceremoniją vainikavo Savivaldybės saldus prizas – įspūdingas tortas. Vėliau futbolo bendruomenė bendravo prie vaišių stalo.

Taip pat skaitykite