„Ferrum“ siautėja – laimėtas ir Lietuvos čempionatas

DSC_0012

kvitrina.com

Mūsų krašto petankės žaidimo entuziastai pastaruoju metu stebina savo stabilumu ir laimėjimais. Visai nesenai Robertas Travkinas tapo Lietuvos petankės vienetų čempionu. Net du „Šilagėlės“ atstovai triumfavo išmušinėjimo čempionate: Robertas Travkinas buvo pirmas, Paulius Bagdanavičius – antras. ir štai, džiugi žinia atskriejo iš Kauno, kur šeštadienį, rugpjūčio 27 d., vyko Lietuvos petankės dvejetų čempionatas.

Čempionų laurai atiteko Irmai Gedminaitei ir Pauliui Bagdanavičiui (komanda „Ferrum“). Sveikatingumo klubo „Šilagėlė“ atstovai finale 13:7 nugalėjo Šiaulių dvejetą „Čiobrelis“ (Sigita Čerkasienė, Evaldas Kievišas). Tiesa, pasak Irmos Gedminaitės, rezultatas nelabai atspindi kovą, nes įpusėjus partijai „Ferrum“ persvara buvo tik vienas taškas.

Trečiąją vietą iškovojo „Jo Jo“ pora (Paulius Rulinskas, Rolandas Kukcinavičius).

Čempionate dalyvavo dar du duetai, kuriuose žaidė mūsų kraštiečiai ‒ „13“ (Vytautas Gedminas, Gintaras Račkus) ir „B2“ (Kęstutis Pranculis, Voldemaras Barakauskas). Deja, „13“ komanda užėmė 13 vietą, „B2“ – keturioliktąją.

Irma Gedminaitė po pergalės naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog nugalėti buvo nelengva, bet padėjo tikėjimas savo jėgomis ir lemiamais momentais priimti tinkami sprendimai.

Anot Irmos, kuriai rezultatus sufleravo Paulius Bagdanavičius, atrankos etapą jie pradėjo pralaimėjimu „Komandos“ dvejetui (6:10). Ir kituose atrankos susitikimuose pergalės buvo pasiektos tik lemiamais momentais (per paskutinį kašaneto įžaidimą).

Kęstučio Pranculio „B2“ komanda buvo įveikta 13:10 (10:10). Dvejetas „Tik Tak“ buvo nugalėtas 9:8, „Tie tai geri“ pora – 10:9.

Ketvirtfinalyje varžovai buvo vėl „Tie tai geri“. Tiesa, šį kartą pergalė buvo pasiekta labai lengvai (13:2). Pusfinalyje „Ferrum“ dvejeto laukė „Komandos“ pora, kuriai buvo pralaimėta atrankos turnyre. Pasak Irmos Gedminaitės, nervingoje kovoje pavyko laimėti (13:8) ir žengti į finalą.

Taip pat skaitykite